Аеропорт буде в Дніпрі


Давайте пригадаємо, який жвавий інтерес солонянців викликало рішення Міністерства інфраструктури України про спорудження в Солоному сучасного аеропорту. В уяві малювалися нові робочі місця, відрахування до місцевого бюджету податків, що неабияк підтримали б нашу громаду фінансово. Але… Як написав один з активістів у Facebook, «ви хотіли у це вірити?»

Тепер достеменно відомо: планується реконструювати існуючий аеропорт у місті Дніпрі. Інвестором будівництва нового пасажирського терміналу і VIP-терміналу, відповідної інфраструктури виступила компанія «НС Дніпро», яка належить відомому бізнесмену Олександру Ярославському. На ці об’єкти планується використати близько 2 мільярдів гривень.

Але ввести споруду в дію інвестор зможе лише після здачі в експлуатацію нового аеродрому. Держава пообіцяла побудувати на ньому злітно-посадкову смугу довжиною 3200 метрів, рулівну доріжку і перон для стоянок літаків перед самими терміналом. Вартість цих робіт складе 5,7 млрд грн.

Роботи по реконструкції, які планується провести упродовж двох років, не заважатимуть Дніпровському аеропорту діяти у своєму звичному режимі. А вже потім жителі і обласного центру, і області, у тому числі й солонянці, отримають справді сучасний міжнародний аеропорт з усіма зручностями. Чи здійсниться ця мрія – покаже час.Микола ТКАЧУК, відповідальний редактор


27 переглядів0 коментарів