Алгоритм дій потерпілого

Проблеми онлайн-кредитування

Ще до кінця не вляглися пристрасті, пов’язані з махінаціями Солонянського відділення «Брокбізнесбанку». Лише нагадаємо читачам газети «ВПЕРЕД» суть справи. Використовуючи персональні дані своїх клієнтів, ця фінансова установа навісила на них неіснуючі кредити. А згодом колекторські фірми почали у різний спосіб вимагати повернення нібито взятих грошей.


Проте життя підкидає людям все нові неприємні сюрпризи, пов’язані зі схожою справою. Серед таких – оформлення мікрокредиту через мікрофінансову організацію в режимі онлайн. Не дивлячись на високий процент за послуги, вони стали дуже популярними останнім часом. А все через свою простоту оформлення. Бо треба лише зареєструватись на сайті фінансової організації і внести туди необхідні дані. Вже через 5-7 хвилин гроші можуть бути перераховані на вказану вами картку. Навіть негативна кредитна історія клієнта не може цьому завадити.

У свою чергу не дрімають і шахраї. Для них оформлення фіктивного онлайн-кредиту на інших людей служить шляхом до незаконного збагачення. І цим вміло користуються.

Ось характерний приклад. У знайомої жительки Солоного проблема. На сина навішено не один чи два, а одразу близько тридцяти (!) мікрокредитів. Залізати в борги до фінансових установ у нього й думки не було. Та несподівано, як сніг на голову, посипалися дзвінки про повернення грошей. А потім до діла підключилися колектори. Регулярно телефонують не лише «позичальнику», а й рідним, друзям. І ця обставина робить життя чесної людини, м’яко кажучи, неспокійним.