• Olena Reynat

Ати-бати, йшли… солдати?

Працездатних українок буде взято на військовий облік

До передноворічних і різдвяних клопотів, якими завжди переймаються наші жінки, несподівано добавився і ще один. Набрав чинності наказ Міністерства оборони №313. Ним затверджено перелік галузей і професій, за якими жінки, що працюють, мають перебувати на військовому обліку. Проконтролювати це доручено роботодавцям. У разі невиконання визначених норм – і перших, і других очікують штрафи.

Звідки це все взялося? Виявляється, ще 24.04.2021 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку». Згідно з його Перехідними положеннями упродовж 6 місяців з цієї дати Кабінет Міністрів України та інші міністерства мали привести власну нормативну базу у відповідність до цього закону. Крім іншого, він вимагав: «Жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Міністерством оборони України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком, беруться на військовий облік військовозобов’язаних».


Ось у жовтні (на шостий місяць) Міноборони і створило перелік таких споріднених спеціальностей та професій. А чинності закон набрав після опублікування, яке відбулося 17 грудня.

Військовий облік для жінок в Україні не означає, що їх призиватимуть на службу. Тим більше, що на сьогодні нікого без згоди і не беруть до армії. На цьому наголошує начальник управління персоналу Командування Сухопутних військ ЗСУ Ярослава Горбача.

Цікавий перелік є тим, що в ньому наводиться 35 видів спеціальностей, кожна з яких є, по суті, окремою галуззю господарської діяльності. Тут є всі найпопулярніші сфери – від громадського харчування до видавництва та поліграфії. А всього в ньому сотні професій.

Завдяки цьому на військовому обліку мають перебувати як керівництво зазначених галузей, так і працівниці робочих професій і спеціалісти. Тобто на облік потрапить і адміністрація (директор, керівник відділу, юристка, секретарка тощо), і сама працівниця, яка має певну спеціальність та працює у цій галузі.

Зазначимо, що згідно статті 28 Закону про військовий обов’язок граничний вік у запасі – до 60 років.

Відтепер роботодавець повинен контролювати наявність документів про перебування на військовому обліку не лише у чоловіків, а й жінок, якщо вони приймаються на посаду, яка є в цьому Переліку. Жінкам, що вже працюють, варто повідомити про їх обов’язок стати на військовий облік. І перевірити виконання.

Закон передбачає перевірки у громадян під час прийняття на роботу (навчання) наявності військово-облікових документів (у військовозобов’язаних – військових квитків або тимчасових посвідчень, а у призовників – посвідчень про приписку до призовних дільниць) та приймання їх на роботу або навчання тільки після взяття на військовий облік у військових комісаріатах. Відповідно таких самих документів слід вимагати і від жінок, які працюють.

Тепер, що робити військовозобов’язаним жінкам? Для постановки на облік потрібно мати наступні документи: заява про взяття на військовий облік, паспорт, ідентифікаційний код, військовий обліковий документ, свідоцтво про народження дітей, якщо вони є, рішення військово-лікарських комісій про придатність за станом здоров’я для проходження військової служби в мирний або у воєнний час. Але увесь цей перелік для звичайного випадку – коли людина змінює постійне місце проживання і в результаті місце військового обліку. Тут же випадок незвичний. Для більшості жінок обов’язок стати на військовий облік виник вперше. І відповідного документу в них ще немає. Не факт, що для взяття на такий облік їм заздалегідь треба буде проходити і медкомісію. Ось чому на практиці детальнішу інформацію можна отримати у найближчому Солонянському центрі комплектації за місцем проживання.

Закон прийняли, а ось як його реалізувати на практиці – не подумали. У Міноборони повідомляють, що збираються розробити алгоритм, як саме жінкам стати на військовий облік. Про це розповідає радниця заступника міністра оборони Наталія Воронкова: «Я подзвоню у кілька військкоматів та дізнаюся, чи є у них план дій, бо кожен самостійно визначає алгоритм, як стати на облік. Думаю, що ми розробимо його і надішлемо на їхні сайти. Якщо буде можливість, то на облік можна буде стати електронно, щоб ви надіслали свої дані онлайн. Подивимося, чи буде це можливо з точки зору безпеки. Я поговорю з військкоматами, щоб ми розробили швидку процедуру, аби не всі разом прийшли ставати на облік», - сказала вона.

І тепер про адміністративну відповідальність. Статтею 210 КУпАП встановлено штраф для призовників, військовозобов’язаних, резервістів за порушення правил військового обліку. За перше – від 30 до 50 неоподатковуваних мінімум доходів громадян. Повторне упродовж року, а також вчинення порушення в особливий період, тягнуть за собою штраф від 50 до 100 мінімумів. А це від 850 до 1700 гривень. Для уповноважених осіб роботодавця покарання ще серйозніше – від 5100 до 8500 гривень.

Ми говоримо про уповноважених осіб тому, що керівникові просто ніколи буде займатися величезним обсягом паперової роботи, здійсненням контролю. Потрібно ж кожного дня здійснювати планову і поточну роботу підприємства. Бо у персональному обліку осіб його ведення передбачає організацію справи за типовою формою №П-2 «Особова картка працівника» і таке інше.

Зауважимо, що фізичні особи-підприємці не ведуть військовий облік своїх працівників. Це стосується і тих громадян, хто працює за цивільно-правовими договорами.

Цікаво, що наказ Міністерства оборони не встановлює якихось граничних строків для його виконання. Мовчить про перехід на нові правила й інше законодавство. Тож шанованому жіноцтву, яке дотримується дисципліни, можна порекомендувати звернутися бодай у телефонному режимі за роз’ясненням до центру комплектації. Тим більше, що черг там поки що не спостерігається.

7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі