Безкоштовний обід трударям


Де подібне побачиш сьогодні – просто важко й сказати. Учасники жнивного комплексу СТОВ «Вікторія» обідають і вечеряють безпосередньо на робочому місці безкоштовно! Інколи таким буває ще й сніданок. Але це вже на замовлення.

Спостерігати подібне дійство довелося скраю пшеничного поля. Ще здалеку почувся сигнал автомашини, за кермом якої водій Володимир Зіненко. Він вправно припаркувався у затінку лісосмуги, відкриває багажне відділення «Ниви». І ось вже над термосами, каструлями вправно чаклує Віра Василівна Яременко. Її напарниця Світлана Петрівна Полохач залишилася в їдальні, розпочавши приготування вечері. Бо час летить швидко.

- Сьогодні в меню – розсольник, картопелька тушкована, котлети, салат з помідорів, компот, - рекламує свої пахощі сільський кулінар. – Це в нас такий собі своєрідний «шведський» стіл на природі. Вибирайте кому і що до вподоби.

- Картина мабуть чимось нагадує старі радянські часи? – цікавиться думкою від побаченого директор товариства С.І.Булкін. – А ми дійсно взяли все краще з минулого. В основі – турбота про людей.

Ці слова Сергія Івановича звучать в унісон побаченому. Тут не ділять питання організації виробництва на першочергові і другорядні. Лише комплексне розуміння завдань приносить бажаний успіх. А ще – людський фактор.

Хлібна нива СТОВ «Вікторія» нинішнього року дає непоганий врожай. Наприклад, озимий ячмінь з площі 180 гектарів зібрали по 47 центнерів, ріпак дав по 41 центнеру на 577 гектарах. Але головний хліб підприємства – озима пшениця.

- Поки що сипле по 50 центнерів, - інформує головний агроном Микола Хом’як. – Коли завершимо косовицю – матимемо більш точний результат.

Щоб ця подія настала якомога швидше – докладають зусиль члени п’яти збиральних агрегатів. У їх складі не лише