• Olena Reynat

Важливий крок до чемпіонства

З чорними стрічками на футболках вийшли на поле стадіону «Колос» учасники важливого матчу першості Дніпропетровської області серед ветеранів 40+. Таким чином і солонянці, і команда селища Перещепино Новомосковського району вшанували пам’ять Сергія Біленка, який передчасно пішов з життя. Він був учасником цих змагань!

А потім за свистком арбітра на полі розгорнулася безкомпромісна боротьба, яка проходила знервовано У першому таймі наші ветерани мали більше шансів відкрити рахунок. Тільки бракувало точності, інколи елементарного везіння.

Другий тайм не змінив ситуації. Дуже вдало пробивав штрафні удари Сергій Панасенко. Але знову штанга, потім перекладина. І все ж успіх прийшов наприкінці гри. Після навісу на штрафний майданчик гостей Олександр Кузьменко головою забиває такий важливий м’яч.

На фото один з епізодів матчу за участю Сергія Рикова.

Результат 1:0 практично відкриває солонянцям шлях до чемпіонських медалей. Правда, попереду ще очікують зустрічі з командами Царичанки і Петриківки. Побажаємо землякам успіхів!