• Olena Reynat

Веселий початок лIта

Вже традиційно літо  починається Міжнародним днем захисту дітей. І це не просто веселе свято для малечі, а й нагадування дорослим про права дитини та необхідність їх захищати. Адже від нас з вами залежить, чи будуть діти рости  здоровими і щасливими, чи матимуть змогу вчитися і займатися улюбленими справами.
В Аполлонівському старостинському окрузі свято проводилося 13 червня. Підготували його колектив Аполлонівського клубу-філії, на чолі з Танцюрою Л., за підтримки Солонянського центру культури і дозвілля.

До присутніх звернувся староста В.В.Сліпченко, привітав дітлахів зі святом та побажав в період канікул добре відпочити, а батькам - щоб діти стали для них справжньою гордістю, адже вони - наше майбутнє. А всім мешканцям Аполлонівки та гостям зичив гарного настрою, процвітання й миру.

З вітальним словом до присутніх звернулися і релігійні діячі: настоятель Свято-Вознесенського храму Православної Церкви України ієрей Ігор Іванов та настоятель храму святих Царственних мучеників Української Православної Церкви Московського Патріархату ієрей Сергій Поставничий. Панотці зичили дітям та їх батькам, і роздали маленькі подарунки - іконки й солодощі.

Цього дня на юних відвідувачів свята очікували різноманітні заходи: веселі загадки, танцювальний майстер-клас, конкурс малюнку на асфальті «Казкове дитинство», розваги на батутах, змагання з дартсу, іграшкова риболовля, рухливі ігри.

Святковий настрій цього дня дарували зразковий хореографічний колектив Солонянського центру культури та дозвілля «Епатаж», учні Солонянської мистецької школи Лісконог О., Шурко А.,Бакум С.

Також вразив присутніх танець наймолодших учасниць колективу Аполлонівського клубу-філіїї «Маленькі зірочки». А ще запам’яталася пісня у виконанні талановитих сестер Валерії та Варвари Петуйкіних, хореографічна композиція «Танцювальний мікс» у виконанні учениць Аполлонівської гімназії Коптєвої А., Лобач Ю., Потапової Д., Задернюк Т.

Ведучі Єрьомка Л., Задернюк Т., Безрукава А. весь час слідкували, щоб ніхто з дітлахів не залишився поза увагою, без подарунка, допомагали малюкам відчувати себе спритними і кмітливими.

Маленькі учасники із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, одержували призи й солодощі. Діти отримали гарний настрій, багато позитивних емоцій. Це свято надовго залишиться у спогадах усіх, хто його відвідав.

Хочеться щиро подякувати підприємцям, які підтримали наше дійство фінансово: Кожушко О.А., Коритний Г.П., Литвин Т.Г., Резинкін В.О., Оберемок О.І., Терпай О.Ю., Царьов О.С., Нечипоренко О.В.

Віктор СЛІПЧЕНКО, староста с.Аполлонівка

6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі