• Olena Reynat

Випуск-2021 - успіху і перемог

25 червня випускники Солонянської СЗШ №1 відзначили свій випускний. Цей день для них і для всіх нас, особливий, адже він буває один раз у житті. Вітаю наших любих дітей зі святом і хочу побажати жити яскраво і цікаво, впевнено і стрімко бігти назустріч своїм мріям, завжди досягати всього, що було задумано. Удачі вам на шляху пізнання улюбленої професії, успіхів у всіх творчих і ділових задумках.

Попереду - самостійний шлях до успіху, нових знань, своїх мрій. Бажаю оптимістичного настрою і абсолютної впевненості в своїй удачі. Нехай старт у доросле життя буде веселим, нехай подальший ваш шлях буде ознаменований щастям і радістю. Бажаю з цікавістю освоювати улюблену професію і неодмінно знайти себе у цьому житті. Розсудливості і сил для подальшого дорослого життя. Нехай доля обдаровує вас приємними сюрпризами. Бажаю щасливих, гарних днів, доброго здоров’я, а ще яскравого маяка попереду, який допоможе зробити правильний вибір.

Від щирого серця бажаю всім вам, любі випускники, сміливо ступити на стежку дорослого життя, взявши з собою свою мрію і теплі дитячі спогади. Хай вам у всьому допомагає удача і наполегливий характер, підтримка близьких людей і відмінний настрій.

Для молоді, як відомо, відкриваються всі двері. Нехай же двері, які ви виберете, приведуть вас до щастя, радості і звершень. Нехай те, чого ви досягнете, змусить ваших рідних та ваших вчителів пишатися вами і згадувати з ностальгією навчальні роки.

Любі друзі! Що вам побажати

на порозі нового життя?..

Перш за все: цінуйте батька й матір,

не жалійте їм свого тепла.

Не робіть нікому зла і кривди,

за добро добром спішіть віддать.

Не чиніть ще зради Батьківщині:

на чужині щастя не зазнать.

Не забудьте мову калинову,

пам’ятайте мамині пісні.

Згадуйте хоч інколи про школу:

тут лишились роки золоті.

Не цурайтесь праці ніякої,

бо краса людини лиш в труді.

Дбайте про добробут України:

хай же стане щастя на землі.

Хай щастить вам завжди і в усьому.

Не зазнайте горя і біди.

Майте друзів вірних на дорозі,

з ними легше по житті іти.

Людмила Танцюра,

мама випускника

31 перегляд0 коментарів