Влучність бомбардирів


Минулої неділі в с.Башмачка зустрілися лідери нинішнього футбольного чемпіонату району – місцевий «Дніпро» та «Троя» (с.Тритузне). Гра проходила у рівній боротьбі. Проте гості виявилися влучнішими – 0:2. Переможні м’ячі забили Володимир Шмигельський та Кирило Виговський. Тепер «Троя» вже одноосібно очолює турнірну таблицю змагань.

Інші потенційні лідери «Сарт» і «Юність» грали в Новопокровці. Тут фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию – 3:3. У господарів двічі відзначився Трошин Олексій, ще один м’яч на рахунку Віктора Нетребо. А ось у гостей забивали Борисенко Ігор, Вікторов Вадим та Рябоконь Валентин.

Значно активніше діяв солонянський «Темп» в гостях проти «Вікторії» (с.Широке). І переміг – 8:2. По два м’ячі забили Вірко Сергій і Межевський Іван, по одному – Заярний Юрій, Литвиненко Сергій, Удовицький Євгеній та Шмигельський Богдан. У господарів обидва м’ячі на рахунку Євгенія Лисенка.

Нарешті «Олімпік» (с. Аполлонівка) і «Торпедо» (с.Святовасилівка) розійшлися миром – 1:1.

Турнірне становище команд після проведених ігор має такий вигляд:

Команди І М О

«Троя» 4 10-2 10

«Темп» 4 11-3 8

«Старт» 4 7-5 6

«Дніпро» 3 3-3 6

«Юність» 3 14-7 5

«Меркурій» 3 10-6 5

«Олімпік» 4 2-10 1

«Торпедо» 4 4-17 1

«Вікторія» 3 4-12 0

Серед бомбардирів попереду С.Вірко з 4 м’ячами. По три влучних удари мають на своєму рахунку А.Намазов («Троя») та Д.Терешкевич («Юність»).

Наступної неділі, 4 липня, у черговому турі зустрінуться «Темп» - «Дніпро», «Торпедо» - «Вікторія», «Юність» - «Олімпік», «Фортуна» - «Старт».


Микола СЕРГІЄНКО

8 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі