• Olena Reynat

Вони люблять красу

Як приємно навесні вийти у затишний двір, помилуватися квітами, послухати веселий гамір на дитячому майданчику. Але, на жаль, не завжди наші очікування відповідають реальності. Хоч усі погоджуються з тим, що діти мають гуляти на акуратному та безпечному майданчику; біля будинку має бути місце для паркування; що всі ми потребуємо чистого повітря, а наше око - естетичної насолоди від яскравих клумб і ошатних сквериків.


Дуже добре, що в Аполлонівці є люди, які не лише «хочуть», а багато чого роблять для свого будинку власними силами і коштами. Це родина Юрія та Олени Півень. Енергійні молоді люди, обоє працюють, мають дві донечки. Але знаходять час і мають бажання для облаштування дитячого майданчика між буд. 17 та буд.18. Потім прибрали територію й зробили парковку біля свого будинку. А на місці колишнього пустиря, де роками накопичувалося сміття й росли чагарники, тепер буяють квіти. Ці молоді ентузіасти не чекали, доки ЖЕК, депутат чи держава зроблять щось для мешканців їхнього будинку.

Навіть зараз, у такий нелегкий та тривожний час, Юрій та Олена не полишають роботу по благоустрою прибудинкової території. Щиро дякуємо їм за небайдужість, позитив і гарний приклад для всіх нас. Діяльність саме таких мешканців надихає інших, укріплює віру, що ми, нарешті, станемо європейською країною з розвиненим сучасним і свідомим суспільством.

Віктор СЛІПЧЕНКО,

староста с.Аполлонівка

144 перегляди0 коментарів