ВПЕРЕД – до 90-річчя


Шановні читачі

районки! Дорогі друзі!

Пригадується, коли ми завершували 2019 та збиралися редакційною колегією на останнє засідання, говорили про амбітні плани на майбутнє та про те, що нарешті 2020 має стати роком розвитку, а не виживання для районної газети. Чи сталося, як гадалося, і яким рік, що минає, запам’ятався колективові редакції, поміркуємо разом.

2020 поставив перед усім людством такі виклики, на які ще наприкінці 2019 ніхто і не сподівався. Пандемія, що захлиснула планету, залишила свій руйнівний відбиток на будь-якій найменшій деталі суспільного життя. Негативних наслідків через запровадження тотального карантину зазнали малий та середній бізнес, до яких віднедавна належить і наша редакція. Не секрет, що сотні малих підприємств в Україні просто змушені були закритися, не витримавши карантинної блокади. Тому одним із величезних успіхів роботи вважаю те, що нам вдалося вберегти редакцію як підприємство, ні на день не був затриманий випуск газети та виплата заробітної плати працівникам, збережено її у повному обсязі. Звісно, дещо зашкутильгали наші економічні показники, але ми втрималися на плаву та ще й випробували зовсім новий для себе вид дистанційної роботи, який дозволив не припиняти виробничий процес.

А як же щодо амбітних проєктів, про реалізацію яких говорили минулого року? І їх теж вдалося втілити в життя. Ми стартували два величезних проєкти у мережі Інтернет, які є продовженням програми «Вперед - в Інтернет», анонсованої та започаткованої ще у 2016 році. Вперше у своїй історії газета «ВПЕРЕД» вийшла на простори Інтернету. Тепер читати нас можна on-line у версії інтернет-видання.

Запрацював і великий сервіс безкоштовної реклами під назвою «Солоне-info», який вже об’єднав майже 1,5 тис. користувачів.

Великим історичним досягненням цього року є і поява перших за 89 років існування газети її примірників у кольорі. Вперше кольоровий випуск побачив світ напередодні Міжнародного жіночого Дня – 8 Березня.

Упродовж року ми разом з вами слідкували за новинами Солонянщини, намагалися оперативно їх висвітлювати та реагувати на ваші запити.

Минулого року редакцією районної газети був проведений літературний конкурс «Історія старого фото», до якого долучилося багато дописувачів. Пам’ятні подарунки отримали Г.Коломоєць (с.Петриківка), В.Жулай (с-ще Солоне), О.Анашкіна (с-ще Солоне), С.Фенюк (с-ще Солоне), Т.Дядюсь (с.Сурсько-Михайлівка).

Вперше для передплатників минулого року був проведений розіграш призів. За підсумками річної

передплати-2020 переможцями стали Ірина Чепурко (с.Березнуватівка) – праска, Тамара Третяк (с.Василівка) – електрочайник, Юрій Данилюк (с.Безбородькове) – мультиварка; за результатами піврічної передплати перемогли Василь Петренко (с.Шульгівка) – підлоговий вентилятор, Валентина Матвієнко (с.Петриківка) – електром’ясорубка. Чекаємо на переможців передплатної кампанії-2021, які отримають пилосос, електричну міні-піч, сковороду з антипригарним покриттям, три річних передплати на 2022 рік та 3 річних абонементи на безкоштовну рекламу. Встигніть до 25 грудня!

Редакція районної газети по можливості долучилася і до благодійності. На Різдвяні свята на східний фронт нашим колективом були передані смаколики для воїнів-захисників та примірники газети, а вже наступного року 1 грн з кожної передплаченої газети піде на потреби Дніпропетровського військового шпиталю.

Напевно, маленькими нашими досягненнями є й встановлення нового електричного опалення у приміщенні редакції, озеленення території та кабінетів (вже навесні, завдяки зусиллям нашого колективу в центрі Солоного забуяє квітник із сотень чарівних рослин). Хай потроху, але зросли наші мізерні зарплати, і ця тенденція буде збережена і у 2021 році.

Тому, чи можна 2020 назвати для нас роком розвитку, а не виживання? Гадаю, так. З огляду на минуле, це перший рік, коли ми рухалися дійсно вперед, не думаючи, що цей рух може раптово припинитися. На цій інерції входимо у рік прийдешній, який буде багатим на ювілеї, найголовніші з яких – 30-ліття відновлення Незалежності України та 90-річчя районної газети «ВПЕРЕД».

Яким буде рік новий? Ми не знаємо... Наступного року ми теж запланували низку амбітних проєктів. Про деякі з них розповідали на сторінках газети (створення міні-музею газети), про деякі не будемо говорити до їх реалізації, щоб не бути голослівними.

Чи буде рік прийдешній таким же роком розвитку? Сказати складно, бо грядуть нові великі виклики. Одне можемо сказати з упевненістю: головний редактор та маленький колектив районки докладуть усіх зусиль, щоб гордий корабель під назвою «ВПЕРЕД» перетнув екватор свого славного 90-річчя. А ви нам у цьому допоможіть. Як? Просто передплатіт


ь газету на наступний рік, адже тепер це можна зробити, не виходячи з дому. І ми, знаючи, що наша праця ще комусь потрібна, працюватимемо зі ще більшим завзяттям над створенням улюбленої районки.


З повагою –

головний редактор

Ігор Іванов

5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі