Вшанували рідне Письмечеве

Село – криниця нашого родоводу, наш дім і коріння, частина серця. А мова йде про Письмечеве, свято якого нещодавно відзначила громада.

Це справді велика родина, наші земляки: вчителі, лікарі, землероби, які живуть поряд і за межами села. Але тут пройшло їхнє босоноге дитинство, роки юності. Берегти традиції, звичаї та свята рідного села, примножувати здобутки його на радість дітям, оберігати – святий обов’язок кожного.

Святкування Дня села розпочалося біля Письмечівської сільської бібліотеки о 9-й годині ранку з промови ведучих В.Г.Чугуєвої та О.В.Рябоконь. Вони відзначили велику значимість події для односельчан. Адже воно поєднує усіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.

Історія села Письмечева, його самобутність є часткою історії нашої України. А історію творять люди, відданість та любов яких до рідної землі заслуговують на велику повагу. І особлива шана та подяка тут людям старшого покоління, чия мудрість, життєвий досвід і нині допомагають молодому поколінню відроджувати рідне село, підтримувати славетні традиції свого народу.

Сільський голова О.В.Сафонов звернувся до односельчан та гостей з привітанням, побажаннями добра, здоров’я, родинного затишку. Щоб в кожній домівці панували мир та спокій, здiйснювалися всі заповітні мрії.

Після цього вітального слова сільського голови виступили художні колективи: «Лебідоньки» - В.Г.Чугуєва, Л.В.Пономаренко, Т.М.Ромащенко, О.В.Фогель, Л.І.Соколенко, «Барвінок» - С.О.Сафонова, В.М.Синчук, І.Ю.Свіренко, А.В.Андрусик, О.В.Рябоконь, М.Чертенко. Також взяли участь у святі наші наймолодші дошкільнята Ю.Науменко, В.Рябоконь, М.Рябоконь, В.Шульга, А.Кожушко та А.Захарченко. Своїми виступами дарували веселий настрій. А це були танці, гумористичні сценки та спів.

Наприкінець свята багатьох жителів с.Письмечеве було відзначено подарунками та привітальними словами у різних номінаціях:

найстаріша жителька села - Рибальченко Ганна Ісаківна, 12.04.1925 р.;

багатодітні матері і матері героїні В.І.Соколенко - 7 дітей, О.А.Яловчук - 6 дітей;

наймолодший житель села - Білоус Артем Сергійович, 29.05.2020 р.

Також привітали ювілярів з весіллям: 40 років - сім’я Симиряків Григорій та Єва, «Коралове» 35 років - сім’я Волошиних Петро та Тетяна, «Перлове» 30 років – сім’я Андрусиків Григорій і Наталя, «Порцелянове» 20 років - сім’я Пархоменків Сергій та Оксана.

І привітали iменниника В.І.Соколенка з днем народження, який той відзначав у день проведення свята.

Дякуємо всім, хто був присутній на святкуванні Дня села! Своєю присутністю ви дали зрозуміти, що воно живе. Треба і надалі втілювати усі задуми на благо розвитку рідного села Письмечевого. Бо воно завжди для кожного буде, як духмяний нектар липи, черемхи і чебрецю.

Світлана САФОНОВА,

директор Безбородьківського сільського

будинку культури4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі