Відеофіксація порушень. Як уникнути штрафів?

Водіям авто на замітку

З 1 червня в Україні запрацювала система автоматичної фіксації порушень на дорогах. Перші 45 нових камер відеоспостереження було включено у столичному Києві та області. Вони дали з одного боку прогнозований, а ось з іншого – просто вражаючий результат. Вже за 8 хвилин роботи апаратура зафіксувала 262 порушення. А через 17 годин їхня кількість зросла до фантастичної позначки 35762 (!) випадків.

Своєрідним лідером таких перегонів став Mercedes, який рухався вулицями міста зі швидкістю 208 (!) кілометрів на годину. Автомашина BMW також встановила рекорд: на швидкості 200 км/год. проїхала одразу повз трьох камер спостереження поспіль. Тож водій тепер отримає три штрафи. Працівниками поліції за перші три дні червня вже опрацьовано понад 5 тисяч порушень. Про це інформує прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Система за номером авто визначає його власника, на якого тепер і буде виписано штраф. Адмінпротокол з відповідними світлинами факту порушення правил дорожнього руху відправлять рекомендованим листом за місцем реєстрації (проживання) фізичної особи впродовж трьох днів або через інші сервери.

За перевищення швидкості на понад 25 км/год. передбачений штраф 255 гривень, більше 50 км/год. – 510 гривень. Розмір штрафу буде вдвічі меншим, якщо сплатити його упродовж 10 днів з моменту отримання повідомлення. На оскарження штрафу дається 10 днів, а на оплату – 30.

Тепер повернемося зі столиці до нашої Солонянщини. Питання встановлення відеоспостереження н