Гаряча енергетика футзалу

Нарешті в спортивній залі Надіївської гімназії запала тиша. Не чути запальних вигуків футболістів, звучних ударів по м’ячу. Лише розмірені звуки прибиральниці, яка готує спортивну арену до наступних занять у цьому навчальному закладі. Проте на стіні залишилися технічні результати змагань – календар ігор, турнірні таблиці. І вони є німими свідками напружених поєдинків, які проходили у гарячій боротьбі спортсменів за перемогу.


Чемпіонат Солонянщини з футзалу став вже історією. Але залишив про себе яскраві спогади. На старт популярного турніру вийшли одразу 14 команд, яких за рейтингом розподілили на дві підгрупи.


Важко було передбачити, що вирішальним матчем останнього дня змагань стане зустріч між претендентом на «золоті» медалі «Дніпром» (с.Башмачка) і місцевим «Титаном», який до цього не набрав ще жодного очка. Але молоді хлопці з Надіївки дали справжній бій фавориту. Пропустили м’ячі від Купрієнка Владислава (двічі) та Гнатюка Віталія. Але Дмитро Недайвода, Віталій Крупський і двічі Віталій Чумаченко принесли справжню сенсацію – 4:3. В результаті очікуваний вирішальний поєдинок між «Партизаном» (с-ще Солоне) та «Дніпром» перетворився на звичайну формальність. Солоняни поступилися – 5:12, але це вже для них нічого не міняло в турнірній таблиці.

І ось урочисте шикування учасників. Чемпіоном Солонянщини з футзалу сезону 2021 року стала команда «Партизан». За неї виступали Солонік Кирило, Хабаров Михайло, Ніколін Кирило, Тисячник Владислав, Удовицький Євгеній, Чернов Віталій, Клюшник Юрій, Устіч Валерій. Кубок, медалі, грамоти – заслужені відзнаки. Кращим гравцем колективу визнано Владислава Тисячника.


2-е місце – «Дніпро»: Савенко Євгеній, Купрієнко Владислав, Віталій, Валерій та Максим Гнатюки, Тімченко Дмитро, Зайцев Євгеній, Торгольський Андрій, Берестецький Віталій. Кращий гравець команди на цьому турнірі – Д.Тімченко.

3-є місце – «Темп» (с-ще Солоне): Межевський Іван, Литвиненко Сергій, Зінов’єв Станіслав, Пільховський Ярослав, Сіянко Олександр, Мельник Дмитро, Цуприк Павло. Кращим гравцем визнано С.Литвиненка.

Організаторам чемпіонату було непросто визначити на ньому кращого голкіпера. Спеціальний приз присуджено Гайдару Юрію з команди «Старт» (с-ще Новопокровка).

А тепер про бомбардирів змагань. Кращого результату досяг Петров Микола з команди «Арсенал» (с.Надіївка) – 15 м’ячів. Йому і відповідний приз. По 14 влучних ударів на рахунку І.Межевського та С.Литвиненка з «Темпу», 13 – В.Гнатюка («Дніпро») та Ю.Нікітчука («Старт»).

24 роки проводяться на Солонянщині змагання з футзалу. Біля витоків цього виду спорту свого часу стояли Шмигельський Андрій та Гайдар Юрій з с.Кринички, які були першими чемпіонами у далекому тепер вже 1997 році. Футбольна федерація, територіальна організація ВФСТ «Колос» Солонянщини відзначила цих активістів Почесними грамотами. Також відзнаки за вірність спорту отримали Панасенко Сергій (с-ще Солоне), Гнатюк Валерій (с.Башмачка).

Не менш цікаво проходив і турнір 2-ї групи. Несподівано для багатьох лідерство тут очолила «Зірка» з с.Сурсько-Михайлівка. Молоді футболісти у багатьох матчах просто дожимали своїх суперників. Про це і рахунок засвідчує – 4:3, 5:3, була навіть нічия 2:2. Але цього вистачило для загальної перемоги. Назвемо чемпіонський склад команди: М.Кошевич, М.Клейман, В.Рожко, К.Кривошия, А.Бесараб, А.Соловйов, С.Тихомиров, В.Скубицький. Кращим її гравцем на турнірі визнано М.Клеймана.

2-е місце – солонянське «Динамо»: Тимченко Станіслав, Васюк Олег, Руденко Євген, Федоровський Руслан, Ілляшенко Антон, Терешкевич Дмитро, Павлюк Владислав, Нечай Дмитро, Мамедов Рафік. Кращим тут став О.Васюк.

3-є місце – «Кринички» (с.Кринички): Ярмолюк Андрій, Іщенко Владислав, Перетятько Олександр, Шмигельський Андрій, Гайдар Сергій, Пьосов Іван, Фандєєв Богдан, Гесньо Василь, Логвиненко Олександр, Подолкін Михайло, Яницький Денис. А приз кращого гравця дістався В.Іщенку.

Організатори турніру кращим воротарем визнали Євгенія Рожка («Зірка»). На а бомбардирські якості продемонстрував Євгеній Ясногор з «Вікторії» с.Широке, який забив аж 28 (!) м’ячів у ворота суперників.

Короткий коментар до підсумків змагань голови федерації футболу Солонянщини Юрія Якименка: «Футзал завжди був добрим тренінгом для наших спортсменів перед початком нового сезону. А останнім часом став ще й улюбленим для багатьох. Незабаром почнемо планування календаря змагань. У ньому хочеться передбачити усі традиційні кубки, які існували раніше».

Микола СЕРГІЄНКО, спортивний оглядач

13 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі