ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Це гасло, яке перекочувало з упівських криївок на революційний Майдан 2013-2014 років, лунає, на жаль, і досі на вкраїнських просторах, бо триває кровопролитна війна з Росією. Чому «на жаль»? Тому, що продовжують відлітати у вічність душі тих, хто боронить кордони нашої свободи від сусідньої «братської любові».

Наприкінці лютого це гасло про Героїв звучить знову і знову у наших школах, церквах, домівках, цвинтарях. Бо згадуємо події останніх днів Революції Гідності, Небесну Сотню, і звісно, Дебальцеве… Це сотні і сотні полеглих українців. Всі ми добре пам’ятаємо, який «зелений коридор смерті» організували росіяни для наших військових 15-18 лютого 2015 року. Саме тоді загинули наші земляки Артур Місків (с.Березнуватівка), Олег Шевченко (с.Василівка), пізніше – Анатолій Карайбіда (с.Микільське), у полон потрапив Руслан Гурський.


18 лютого в навчальних закладах Солонянщини пройшли Уроки мужності, у яких взяв участь особовий склад Солонянського РТЦК та СП (військкомат), голова Святовасилівської ОТГ Ніна Галан, представники ГО «Центр допомоги патріотам України «Фенікс» та ГО «Учасники бойових дій АТО Солонянського району». Також поклали квіти до пам’ятних дошок загиблих земляків та на їхні могили.


19 лютого, коли вся Україна згадує Героїв Небесної Сотні, голова Солонянської райдержадміністрації Василь Концев