• Olena Reynat

Дніпропетровщина – лідер України з цифрових перевтілень

У Дніпропетровській ОДА – Регіональна конференція з цифровізації та діджиталізації. Зібралися керівники громад, представники Мінцифри та міжнародні партнери. Вони відмітили, що область – лідер країни з цифрових перевтілень. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Іван Начовний.

«Таку зустріч проводимо вперше. Плануємо зробити її щорічною. Попереду в нас багато змін. Працюватимемо над тим, аби надалі цифровізувати громади. Надавати їм ще більше можливостей для розвитку», – зазначив заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іван Начовний.


Керівниця експертної групи Міністерства цифрової трансформації Тетяна Третякова закликала брати приклад з Дніпропетровської області. Як з найкращої. Каже, обласна влада якісно співпрацює зі своїми районними підрозділами. А ще – має одну з найпотужніших мереж Центрів надання адміністративних послуг.

«Маєте чіткий діджитал-план, і впевнено по ньому рухаєтеся. Завжди готові звітувати, що з освітою, ЦНАПами, землевпорядкуванням, медициною. Вже не вперше втілюєте програму інформатизації області. Деякі регіони України її взагалі не мають», – сказала Тетяна Третякова.

Серед учасників – майже 100 представників територіальних громад Дніпропетровщини. Вони ділилися успішними практиками впровадження цифрових технологій на місцях.

«Ми допомагаємо робити цифрові перевтілення в п’яти пілотних областях нашої програми. Серед них і Дніпропетровщина. Нині оголошуємо черговий конкурс серед громад. Відберемо по п’ять територій, з якими співпрацюватимемо», – анонсував координатор цифровізації регіонів швейцарсько-української програми EGAP Сергій Гунько.

6 переглядів0 коментарів