• Olena Reynat

Дорога прямує в майбутнє

Села Миколо-Мусіївка, Кашкарівка, Миропіль є справжньою глибинкою колишнього Солонянського району. Аби у цьому переконатися, варто лише проїхатися автомашиною суцільним бездоріжжям. Все, що раніше називалося асфальтним покриттям, з часом втратило свій вигляд. А на ремонт доріг грошей у місцевої влади завжди не вистачало. Для селянина це ніби прописна істина. В результаті велика кількість людей, моїх земляків, залишилася ніби відрізаною від спілкування із зовнішнім світом.

Електрички тут не ходять, автобусне сполучення з районним, обласним центром відсутнє. Швидка медична допомога може надійти лише з найближчого міста Нікополя.

Раніше ходив автобус від обласного центру до села Веселе, яке знаходиться на території сусіднього Нікопольського району. Маршрут був дуже зручним. Посудіть самі, автобус проходив через населені пункти Солоне, Тритузне, Пшеничне, Новопокровку, Бутовичівку, Олександропіль, Миколо-Мусіївку, Кашкарівку, Миропіль. Велика кількість людей встигала вчасно вирушити у нагальних справах в дорогу і повернутися додому. Але через незадовільний стан асфальтного покриття автоперевізник цей маршрут закрив.


Відновити автобусне сполучення – серед пріоритетних завдань новостворених органів місцевого самоврядування. І про це пішла предметна розмова на одному із засідань виконкому Новопокровської селищної ради. Її голова Людмила Муркович в черговий раз підкреслила прописну істину: маємо більше турбуватися про людей, їхній добробут, зручність комунікацій.

Відкриття автобусного сполучення до наших віддалених населених пунктів - серед першочергових завдань. З цією метою вдалося вийти на впливових депутатів, заручитися підтримкою представників серйозного бізнесу. І ось вже підприємство «Автопромінь» готове виділити автобус. Вдалося його попередньо оглянути. А там сидіння пластмасові, для перевезень жителів міста. Не висидить на них старенька бабця з Кашкарівки, поки з Дніпра добереться додому.

Перемовини з автопідприємством тривають, вони в активній фазі. Бо треба ж вирішити ще й питання узаконення маршруту. Ну а найголовніше - дороги.

Поцікавився, скільки коштує зараз будівництво нових доріг, ремонт вже існуючих? Баснословні суми! За даними «Укравтодору» 1 кілометр 5-ї категорії дороги вартий 11,3 мільйона гривень. Зрозуміло, що це не фінансові можливості селищної ради. А так зване «велике» будівництво у наш віддалений край скоріше за все не скоро добереться. Отож можна розраховувати лише на власні сили і можливості.

Восени вдалося заготовити 150 тонн асфальтного зрізу. Використати його торік не встигли. Вирішили з нашими односельчанами зробити це взимку. Після чергової відлиги і взялися за діло. Генеральний директор товариства «Меркурій-Миропіль» В.В.Терещенко виділив для цих робіт навантажувач, два трактори з причепами, автомашину. Для закидання глибоких ям використали шматки цегли з колишніх фермівських приміщень.

Усіх людей розподілили на кілька мобільних груп з метою раціонального використання техніки і часу. Вже встигли зробити ямковий ремонт на значній ділянці між Миколо-Мусіївкою та Кашкарівкою. За сприятливої погоди ці роботи буде продовжено. Якість дорожнього покриття стане серйозним аргументом на користь відкриття нового автобусного сполучення. Обіцяє в цьому допомогти і приватний перевізник.

Хочеться назвати імена людей, яким небайдужа доля рідного села. Це А.О.Щокін, Ю.В.Продченко, О.О.Щокін, О.М.Голінков, А.М.Шокотько, С.І.Кізіма, С.М.Кобяков, В.Я.Кобяков, Г.О.Хромов, А.А.Рак, О.О.Хромов, М.В.Передерій, Ю.В.Чабаненко, Ю.В.Майстренко, В.В.Бусигін, С.О.Акастьолов, В.С.Дехтярьов, В.О.Вишнивецький, Я.В.Ланець, Я.В.Євтухович, В.І.Чекурда, С.В.Шликов, В.І.Муха, П.П.Чейпиш. Вони всі працювали дуже активно.

Для майбутніх пасажирів в Мирополі вже побудовано красиву автобусну зупинку, яку також зведено за підтримки генерального директора Володимира Вікторовича Терещенка.

Хочеться вірити, що таку потрібну справу ми зможемо врешті-решт осилити. Бо за діло взялися справжні господарі землі – громада.

184 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі