Думки на світанкуДо Микільського-на-Дніпрі шлях чималенький. Хоча вже другий тиждень дощ і квасить землю, та це не було причиною відмінити поїздку до цього села. Навіть не сподівався, що таким густим буде ранковий потік «легковушок», вантажівок на цьому шляху. Не сподівався, що і їхати буду по добротній, щойно відремонтованій асфальтовій дорозі. Що ж – похвали заслуговують ремонтники. Жаль, що не встановили ще День асфальтника. А, мабуть, доведеться. До речі, Президент України Володимир Зеленський має намір увійти в історію, як Президент відремонтованих усіх доріг. Прагнення хороше, а якою буде якість тих доріг?

А далі світанкова думка буде про те, про що мало пишуть. Таке фотографують. І я це зробив. Тому вважайте, що ці дві світлини, які не тішать око, і будуть моїм сертифікатом присутності.

Трудовий ентузіазм прогресівців можливо ще і не згас, але коли дивишся на ці дві химери, доводиться осудливо похитати головою. З однієї сторони щита через гіляччя ледве проглядаються виснажені від сонця, від давності і від байдужості гостинні слова: «Вас вітає ТОВ «Прогрес»!». А з іншої сторони лише з окремих слів можна здогадатися що там написано. «Щасливої дороги по рідній Україні!» - це побажання, здавалося б, повинно відкривати свої обійми, але від шляхового «шедевра» віє лише смутком. Насторожені вуха хотіли б почути відповідь на запитання: «Чому це так?», «Невже для цього вимагається багато коштів, щоб купити банку фарби?». Адже ця споруда завжди на видноті, як фото на першій шпальті газети. Тому і зафіксував це не для вічності, а для того, щоб найближчим часом, з настанням літнього туристичного сезону мовити схвальне слово.

Не виходить і далі позитивна розповідь. Села Звонецький Хутір, Звонецьке-на-Дніпрі знаходяться ніби в секретній зоні. Куди поділися вказівники з назвами цих сіл? Дехто на це вже й відповідь підготував. Мовляв, язик до Києва доведе, а до цих сіл – тим паче.

Не хотілося б, щоб така пристрасть до безладу приживалася в нашому житті.

Григорій ПЕТРЕНКО, громадський кореспондент

4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі