Дієва допомога армії


Тиловому забезпеченню української армії зараз приділяється належна увага. Це вам не перші дні військового конфлікту на Донбасі, коли учасникам бойових дій не вистачало навіть найнеобхіднішого. І тоді велику допомогу воякам надали волонтери. Вони і сьогодні не поривають контакт з армійськими підрозділами, приїздять до них у гості. Знову ж таки не з порожніми руками.

Напередодні новорічних, різдвяних свят волонтери Солонянської ОТГ організували поїздку до військових, які несуть непросту службу в зоні розмежування. Активну участь в її підготовці взяли учні навчальних закладів, а також благодійний фонд «Сприяння захисту Солонянщини» (Микола Марчук). Акція називалася «Святий Миколай – воїну допомагай».

Коли автомашина з новорічними подарунками вже була готова до відправлення, несподівано прибув ще один презент від родини Шкоди з села Шестипілля. До святкового столу воякам вони передали свіжозаколотого порося. Всі щиро вдячні! Все ж таки свіжина буде різнитися від тушкованого м’яса, яке поставляють на передову інтенданти. Хай гарно служиться нашим хлопцям!

3 перегляди0 коментарів