ЕКВАТОР ЧЕМПІОНАТУ

Пройдено половину дистанції районних футбольних змагань. Попереду «Троя» (с.Тритузне), яка не програла ще жодного поєдинку при двох нічиїх. У останній зустрічі на виїзді отримано чергову перемогу над «Меркурієм» (с.Миропіль) – 2:0. Відзначилися Намазов Амір та Виговський Кирило, які серед кращих бомбардирів чемпіонату.

Важливі три очки отримав «Старт» (с-ще Новопокровка), який вдома переміг «Дніпро» (с.Башмачка) з рахунком 2:1. Автори голів - Трошин Олексій та Захаров Максим. У гостей – Платонов Віктор.

«Вікторія» (с.Широке) на виїзді в Аполлонівці здолала місцевий «Олімпік» з рахунком 2:0. Тут відзначилися Колосов Євгеній та Лисенко Євгеній.

Турнірне становище команд після проведених ігор має такий вигляд:

Серед бомбардирів попереду С.Вірко («Темп») – 9 м’ячів. Вісім влучних ударів має К.Виговський («Троя»), сім - А.Намазов («Троя»), шість А.Пімонов («Дніпро»), п’ять – Є.Колосов («Вікторія»), О.Трошин («Старт»), Є.Марчук («Юність»). Але змагання бомбардирів ще все попереду.

Наступної неділі, 9 серпня, розпочинаються матчі розіграшу Кубка району. Проведене жеребкування розподілило учасників змагань на такі пари: «Вікторія» - «Троя», «Торпедо» - «Старт», «Дніпро» - «Темп», «Меркурій» - «Олімпік». Переможці 16 серпня зустрінуться у напівфінальних матчах. Ну а фінальний поєдинок призначено на 13 вересня. Він буде присвячений Дню фізичної культури і спорту в Україні.

Микола СЕРГІЄНКО, спортивний оглядач


25 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі