Життя вимірюють не роки

Якби всіх ювілярів минулого року посадити разом за одним святковим столом, то, мабуть, виникла б проблема – де його взяти такий довжелезний, і де саме поставити. І ось стартував рік новий. В числі перших, хто відкриває рахунок нових ювілярів – солонянка Ситник Валентина Григорівна. Сам Бог велів їй народитися на Різдво Христове. Мабуть, тому і має божественний вигляд, який ніскілечки не говорить про те, що цій гарній жінці…


Не хотілося б, але доводиться звернутися до цифри 80, яка, звичайно, не всім подобається. Для Валентини Григорівни – це закономірне природне явище, якому дає оцінку слова популярної пісні «мої літа – моє богатство». Саме за ці вісім десятків літ багато разів на сторінках нашої газети з’являлося її ім’я. Таке вже призначення газети – розповідати про хороших, цікавих людей. Своїм буттям, своєю трудовою діяльністю Валентина Григорівна постійно доводила хто чого вартий і що по-справжньому вимірює життя. А хто і чого вартий – і сьогодні добре пам’ятає. Бо пам’ять у неї – не решето.

Завжди дотепна, «гуморна», в усьому відверта, прихильна до справедливості, Валентина Григорівна ніколи не чекала від когось ні вказівок, ні порад, як легше прожити. Пропускала повз себе усе дріб’язкове, а залишала лише те, що не давало загубити своє добре ім’я і своїх справжніх друзів.

Ось так рік за роком, підіймаючись ніби на загадкову гору, назва якій – ЖИТТЯ, Валентина Григорівна завжди інтригує, захоплює, а часом і дивує. Сьогодні перед нею знову та вершина, яка кличе йти лише вперед, здійматися вище і вище зі своїм нелегким життєвим надбанням, відчуваючи за собою подих і підтримку тих, хто ніколи не хоче з нею розлучатися.

Валентино Григорівно! Сьогодні день бурхливого, емоційного потоку привітань, які линуть на Вашу адресу. Серед них хай пролунає і ось це побажання:

Здорові будьте на усі літа,

Хай в долю Вашу щастя приліта.

Григорій ПЕТРЕНКО,

громадський кореспондент

33 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі