• Olena Reynat

Закриття сезону: Кубок газети «ВПЕРЕД»

У далекому тепер вже 1967 році відбувся перший турнір, присвячений закриттю футбольного сезону на Солонянщині. Перемогу у ньому здобула команда колгоспу «Маяк». А кубок заснувала районна газета «ВПЕРЕД». Відтоді немало спортивних колективів виборювали цей трофей. Найбільше аполлонівська «Зоря» - 9 разів. Сім разів володів почесним кубком «Темп» (птахофабрика), п’ять – «Юність» (колгосп ім.Чапаєва), по чотири рази – «Колос» (ім.Суворова) та «Молодіжна» (птахорадгосп «Молодіжний»).

Упродовж останніх років добавилася до них і «Троя» (с.Тритузне). А ось «Старт» з селища Новопокровки ще ніколи не піднімався на таку висоту. І нарешті це вдалося!


Вирішальний матч відбувся на стадіону села Тритузного. Місцеві уболівальники були вправі розраховувати на успіх своїх земляків. Але події розвивалися за сценарієм гостей. Новопокровці всередині другого тайму довели рахунок до 4:0. Двічі відзначився Владислав Магола, по одному м’ячу провели Володимир Шмигельський та Георгій Робакідзе. І лише після цього Григоров Володимир та Намазов Амір з «Трої» скоротили відставання – 4:2. Саме такий рахунок на користь «Старту» зафіксував свисток арбітра.

Учасники фіналу отримали привітання від головного редактора газети «ВПЕРЕД» Людмили Кулик, а разом з ними нагороди – кубок, медалі грамоти. До приємної місії долучилися члени футбольної федерації на чолі з Юрієм Якименком.

Фото на пам’ять зробили спільне. Бо лише на футбольному полі вони суперники, а ось по життю – справжні друзі. Хай щастить усім в нових змаганнях тепер вже наступного року!

13 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі