Звеселили собі душу

Над Чорнопарівкою тихо кружляло пожовтіле осіннє листя. Саме о такій порі зійшлися люди до сільського клубу, щоб подумати про своє дозвілля. Сьогодні кожна сім’я має в домашньому користуванні по кілька телевізорів із супутниковими антенами, комп’ютери з Інтернетом. Існує цей новітній зв’язок із зовнішнім світом також в сучасних смартфонах. Проте людям все рівно не вистачає спілкування. Звичайного, простого. Поділитися новинами, планами на майбутнє. А потім ще й заспівати гарну ліричну пісню, збадьорити у такий непростий час душу.


Ось про це і повели мову односельчани. Вона, найперше, стосувалася зовнішнього і внутрішнього вигляду нашого клубного закладу. На бюджетні кошти у цій справі розраховувати не доводилося. Про це одразу повідомили у Святовасилівській сільській раді. Залишався один вихід – власні сили. Не повірите, вони знайшлися!

Будівельну бригаду очолив Безотосний Сергій. Не побоялися люди, взялися за непросту справу. І жодного дня не простоювали. Збиралися вечорами, після роботи, у вихідні дні і міркували, як все краще організувати. Знаходилися спонсори, благодійники, просто добрі люди, які вносили свій посильний внесок. І діло рухалося.


В сільській раді грошей не виявилося. Але її колишній голова Стеценко Віталій Михайлович допоміг власними коштами. Хочеться подякувати й іншим людям. Це П.Антонов, Ю.Геймур, О.Горбенко, І.Петрів, В.Якименко, М.Овчаренко, О.Бакум, Т.Драницька, І.Огій, Сергій та Зоя Головач, Олексій та Валерія Фролови, Подрєз Ірина, Негода Тетяна, Шевченко Микола.

Що характерно, допомагали навіть діти. Бо це ж їм організовувати дозвілля для всього села, сприяти, щоб зі сцени звучала музика, веселі пісні. І від цього душа кожного раділа.

Закінчення наших робіт співпало із карантинними обмеженнями, пов’язаними із коронавірусом. Тож не вдалося зробити у нашому клубі своєрідний гала-концерт силами самих учасників. Але ми цю ідею обов’язково реалізуємо. Особливо, коли відступить зима із морозами. Бо сам клуб не опалюється.

Жителі села вірять у перспективу, намагаються власними силами зробити життя кращим. І це вселяє оптимізм.


Антоніна ГУРСЬКА,

громадський кореспондент, с.Рясне

31 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі