ЗМАГАЮТЬСЯ СІЛЬСЬКІ ОТГРайонний центр Петриківка став місцем проведення Другої спартакіади серед спортивних команд сільських, селищних та міських об’єднаних територіальних громад на звання «Краща спортивна ОТГ Дніпропетровщини 2020 року». Селище гостинно розкрило свої обійми і для збірної Святовасилівської територіальної громади.

Змагання відбувалися одночасно в різних секторах з 6 видів спорту, кожний учасник мав право взяти участь лише в одному з них. І найкращого результату добилися тут наші гирьовики.

У цьому ще на старті не було сумнівів. Разом з досвідченим Леонідом Білоусом на поміст вийшов амбіційний промінчанин Дмитро Котик. Він вперше виступав у так званому «гвардійському ривку» і показав дуже пристойний результат. Нашим хлопцям не вистачило зовсім трішки, аби дістатися бодай одного з призових місць. В результаті – п’ята позиція у завершальному протоколі.

Згідно положення про змагання, наша волейбольна дружина виступала змішаним складом. До подружжя Миколи та Наталії Персенків приєдналися Андрій і Діана Дубини, Оксана Нанкевич, Олексій Кононенко, Олександр Гезик. З чемпіоном турніру, а ним стала команда Нивотрудівської ОТГ Апостолівського району, зіграти на рівних не вдалося. Надто клас різнився. А ось з волейбольною збірною Магдалинівської громади провели напружений поєдинок. У вирішальній третій партії виявили справжній характер і перемогли – 2:1. Це дало змогу зайняти загальне 6-7 місце.

Вчитель Промінської НСШ Оксана Олов’яникова вже не вперше виступає у турнірах з шашок. Була навіть чемпіоном області з цього виду спорту! Нині у парі з Дмитром Терещенком показали 9-й результат, бо грали за «швейцарською» системою.

На рівні своїх можливостей виступили шахісти Смаль Володимир та Голощапова Людмила, тенісисти Гребенюк Олександр і Олов’яникова Софія, футбольна команда у складі Стеценка Максима, Терещенка Євгенія, Тіори Артура, Готько Дмитра. Захищав її честь і сільський голова Стеценко Віталій, який цементував настрій гравців до боротьби у кожному матчі. Щоправда, сліпий жереб одразу ж звів наших хлопців з фаворитами змагань – збірними Петриківського, Дніпровського та Новомосковського районів.

Що цікаво, старання солонянських футболістів одразу ж відмітили і місцеві уболівальники, і гості селища. Вони їх підбадьорювали схвальними вигуками. А це також багато про що значить.

У загальному заліку команда Святовасилівської ОТГ зайняла 11 місце з-поміж 23 учасників обласної спартакіади. Відрив у очках від інших, успішніших команд, мінімальний. Скоріше за все, такий виступ солонянських спортсменів можна вважати успішним.

Микола СЕРГІЄНКО,

спортивний оглядач

12 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі