• Olena Reynat

Зміна п’єдесталу


Передбачити результати цього напруженого турніру за участі кращих шахістів Солонянщини було дуже важко. Він традиційно присвячений Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України. За підтримки директора Солонянського професійного аграрного ліцею С.І.Буряка, який гостинно відкрив двері його приміщення для спортсменів, розпочалися захоплюючі партії найвищого шахового ґатунку.

Успішний дебют, багатоходові комбінації, блискавичний аналіз позиції. Саме такі аспекти древньої і мудрої гри вдалося показати цього дня солонянцю М.Лобачеву. Його чемпіонський результат виявився вагомим. Лише одна нічия з другим призером турніру В.Кременем (с.Багате). В усіх інших партіях – перемога!


На третій позиції – Д.Шпильовий (с.Сурсько-Михайлівка).

Серед лідерів змагань також солонянці В.Вужва, О.Долгієр, досвідчений турнірний боєць С.Рогожкін (с.Микільське-на-Дніпрі).

Всіх переможців відзначено грамотами та медалями відповідного ґатунку.

Тепер наступні змагання відбудуться 11 вересня, вони будуть присвячені Дню фізичної культури і спорту в Україні. Переможець отримає звання чемпіона Солонянщини 2021 року. Ось чому до участі запрошуються любителі шахів будь-якого віку. Змагання можуть пройти за відомою «швейцарською» системою, яка зуміє об’єктивно визначити кращого з кращих.

Серед тих, хто зуміє скласти гідну конкуренцію учасникам такого представницького турніру, В.Самойленко, В.Сафонов (обидва с-ще Солоне), В.Смаль (с.Чорнопарівка). Є й інші молоді шахісти, які мріють здійнятися на спортивний Олімп.

Микола ТКАЧУК, голова

ГТО ВФСТ «Колос»


11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі