З нею - молитви вдячних пацієнтів

У далекому 1976 році в Солонянській районній лікарні з’явилася гарна, з величавою поставою, жінка – лікар Зубенко Валентина Володимирівна, котра приїхала працювати, закінчивши Дніпропетровський медичний інститут, лікувальний факультет. Молодий фахівець вже мала семирічний досвід роботи у галузі, бо, будучи здібною студенткою, вдало поєднувала навчання з роботою.


Нашому району поталанило: в ті роки жінка поповнила медичний заклад, влилася до таких, як і сама – відданих своїй роботі лікарів.

Хто не знає Валентину Володимирівну на Солонянщині? Хіба можливо підрахувати, стільки життів вона порятувала, скільком людям допомогла у їхній біді – хворобі? Витримана, наполеглива, цілеспрямована. Переживши в своєму житті купу біди, перемогла усі свої хвороби, що обступили її одночасно, не зламалася. Не зачерствіло її добре серце до чужої біди, горя і болю.

Вона багато років очолює неврологічне відділення, де працівники їй під стать. Весь персонал, що тут працює – добрі й уважні до пацієнтів.

На сьогодні Валентина Володимирівна має 53 роки лікарського стажу, 46 з яких – у Солонянській лікарні. Вона любить свою професію, живе нею, радіє щиро кожного разу, коли видається допомогти хворому.

Маю думку, що її у скрутні часи порятували саме молитви сотень вдячних людей, кому вона допомагала і допомагає.

Привітаємо, земляки, цю чудову жінку-лікаря та її прекрасний колектив з ніжним святом 8 Березня! Побажаємо, щоб вона мала міцне здоров’я. Щоб її мила усмішка, завжди була з нею! Щоб завжди приносили радість діти й онуки, котрих вона безмірно любить і ними живе!

Світлана ФЕНЮК, с-ще Солоне

83 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі