Коли відступати вже нікуди

У п’яти раніше проведених матчах команда «Вікторія» (с.Широке) не здобула ще жодного очка, хоча й змагалася на рівних. І це стало приводом для серйозної чоловічої розмови в колективі. Наставник команди Олександр Кирейко прямо сказав: «Хлопці, нам відступати вже просто нікуди. Сьогодні супернику треба дати бій». А мова йшла про минулорічного чемпіона – «Юність» (с.Безбородькове).

З перших хвилин господарі кинулися в атаку і добилися результату. Рахунок відкрив Величко Віталій, а потім Федоровський Руслан його подвоїв. У другому таймі відзначився ще й Ясногор Євгеній. «Юність» зуміла лише скоротити відставання. Це зробив Остапенко Едуард та Гесньо Василь. Отже, 3:2 і широчани покидають останнє місце в турнірній таблиці.

Принциповий поєдинок відбувся у Тритузному, де місцева «Троя» приймала «Темп» (с-ще Солоне). Після влучних ударів Шмигельського Богдана та Вірка Сергія гості повели в рахунку. Але нападаючому господарів Шмигельському Володимиру вдалося відновити рівновагу – 2:2.

На виїзді «Меркурій» (с.Миропіль) переміг «Олімпік» (с.Аполлонівка) з рахунком 2:0. Тут переможні м’ячі забили Кобяков Роман і Колесников Артем. Це дозволило команді очолити турнірну таблицю чемпіонату.

Не змогло прибути на матч із «Дніпром» (с.Башмачка) святовасилівське «Торпедо». Команді зараховано технічну поразку – 0:3.

Турнірне становище команд після проведених ігор має такий вигляд:

Серед бомбардирів попереду С.Вірко з 6 м’ячами. Чотири влучних удари мають на своєму рахунку Д.Терешкевич («Юність»), А.Пімонов («Дніпро») та Б.Шмигельський «Темп»), по три - А.Намазов («Троя»), В.Гесньо («Юність»), Р.Кобяков та Є.Шеремет – обидва з «Меркурія».

Наступної неділі, 19 липня, у черговому турі зустрінуться «Торпедо» - «Троя», «Юність» - «Дніпро», «Меркурій» - «Вікторія», «Старт» - «Олімпік».