Коли нав’язують нові податки й штрафи (закінчення)

Треба розуміти ситуацію у Верховній Раді. Якщо представники так званої моно більшості вносять якісь законопроєкти, то їх обов’язково буде поставлено на голосування. І результат неважко передбачити.

Народні депутати пояснюють, що метою згаданого законопроєкту є врегулювання питання відповідно до Європейської конвенції про захист домашніх тварин, яку Україна ратифікувала 18 вересня 2013 року. От дивина яка! Сім років лежав, пилився документ без діла, забутий відповідальними урядовцями. І нарешті прийшло розуміння: пора! Усі нагальні справи в державі порішали, і великі, й малі. Тепер час і до Європейської конвенції добратися. Як там почуваються чотириногі Барбоси і Шарики, тримають їх господарі на прив’язі чи бігають вільно по вулицях? Бува не голодують? Почепити їм обов’язково треба бирку на вухо, щоб порядок існував. Щоб не залишилося жодної неврахованої тварини. А люди заплатять, бо так не вистачає грошей у бюджеті. Опиратимуться – штрафи застосуємо.

Тут ось що цікаво. У назві законопроєкту йдеться про тварин, які утримуються в неволі. А чи відомо народним депутатам, скільки саме українських військових в ході бойових дій на Сході країни потрапили у полон до найманців і ось вже не один рік там утримуються? Підкажемо: за повідомленням Служби безпеки України станом на 30 квітня 2020 року у полоні перебувають 214 чоловік. «Список осіб, що розшукуються українською стороною як незаконно позбавлені волі на тимчасово окупованих територіях, формується на підставі звернень близьких і рідних постраждалих, повідомлень громадських організацій, ЗМІ, а також за результатами інформаційного обміну між суб’єктами, залученими до виконання відпові