• Olena Reynat

Конституція - це гордість країни

Щорічно 28 червня відзначається важливе державне свято - День Конституції України. Саме цього дня 25 років тому було введено в дію основний Закон України.

Наш світ підкоряється певним законам: є закони природи, які упорядковують життя на Землі, є закони Божі - закони найвищої моралі, що допомагають нам відокремлювати добро від зла. А є державні закони - правила існування в суспільстві, яких мають обов’язково дотримуватися всі громадяни тієї чи іншої країни. Кожна держава має свою Конституцію і вважає її найціннішим документом. У ньому закладено основу держави - її суспільні й національні цінності, життєво важливі права та свободи громадян. Конституція - це гордість країни, день її прийняття вважається великим святом.


Гідно відзначила цей день і Солонянщина. У різних куточках нашого краю були проведені різноманітні святкові заходи: концерти, змагання, конкурси, ігри для дітей та дорослих, дискотеки. Урочистим покладанням квітів та хвилиною мовчання солонянці вшанували пам’ять полеглих борців за волю та незалежність України - Тараса Григоровича Шевченка та воїнів-захисників, які загинули в російсько-українській війні на Сході країни, хто захищав і захищає нашу державу, зберігаючи її цілісність та Закон. У Солоному було проведено патріотичний велопробіг, у якому брали активну участь усі любителі велоспорту та просто охочі проїхатися з вітерцем по рідному селищу.

Важким і довгим був шлях нашої держави до справжньої незалежності. Скільки крові і сліз було пролито земляками, щоб сьогодні наше око нам милував синьо-жовтий прапор і Володимирський тризуб, щоб могли ми вільно, на повен голос заспівати «Ще не вмерла Україна». І сьогодні Україна виборює свою свободу. Вже восьмий рік йде страшна війна на Сх