Краса врятує світ


Напередодні новорічних та різдвяних свят до парикмахерської заходить дівчина з незвичним шикарним волоссям, довжина якого – нижче колін! І їх треба, усього-на-всього, підрівняти. Для майстра-перукаря завдання виявилося непростим. Подумавши, пояснює дівчині: щоб гарно виконати подібне замовлення йому доведеться для зручності, швидше за все, лягти на підлогу і саме таким чином виконувати роботу. Але потім на кілька хвилин виходить з приміщення.


Що задумав перукар? Виявляється, притягнув із собою драбину-стрем’янку, на кілька щаблів якої і запропонував здійнятися клієнтці. Дівчину підстраховували, тримали за руки інші працівники парикмахерської. З цікавістю спостерігали й клієнти салону краси. Це було ще те видовище. Недаремно кажуть: краса врятує світ.

Не ходіть з обручкою

до лазні

Перед зимовими святами вирішили сусіди, як-то кажуть, змити із себе пил життєвих доріг. А для цього розтопили домашню лазню. Все йшло як і годиться у таких випадках: гаряча пара, гаряче застілля у передбаннику.


Коли дійшла справа до завершальної фази - миття тіла, господар завбачливо зняв із пальця обручку, щоб випадково її не загубити, і повісив на маленькому гвіздочку.

Вдома, за святковим столом, дружина помітила відсутність символу подружнього життя. Ця обставина одразу зіпсувала усім настрій. Де могла подітися обручка? Затіяли термінове прибирання лазні, зазирали в усі щілини парильні. Безрезультатно! І лише коли підняли бокали спочатку за старий, а потім вже й Новий рік – господар усе пригадав.

Як бачимо, ця історія з гарним кінцем. Але всім стало зрозумілим: до лазні обручку краще не брати.

Микола ТКАЧУК,

журналіст

11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі