ЛЮДИНА З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ


Велике та гарне село Олександропіль. У ньому проживають трудолюбиві, щирі люди, що

присвятили своє життя землі і пишаються цим. Вони люблять щиро свій край, свою землю.Серед них багато тих, на кого рівняються односельці, поважають і дякують за розвиток краю. Таким є і мій товариш, однокласник Володимир Григорович Грипа. Писати про його добрі справи не вистачить сторінок газети, бо це цілий літопис його натхненного життя. Трудовий шлях він розпочав у 1963 році. Не кожному вдається за своє життя пройти таку чудову життєву стежину. Володимира Григоровича всі знають і поважають, як односельці так і жителі нашого Солонянського району. Він віддав своє серце, чуйну, добру душу на виховання діток.

П`ять випусків учнів провів він на дорогу їхнього подальшого життя. Завжди працював там, де потрібні були його знання: від учителя – до директора школи. Маючи великі здібності, легко володів англійською мовою. 8 учнів стали його послідовниками у педагогічні справі.

Він – незмінний депутат сільської ради, голова ради ветеранів. Це говорить про те, що односельці йому довіряють, бо знають, що він живе їх проблемами, хвилюється за їх добробут. Відмінник народної освіти України, нагороджений почесним знаком ЦК ВЛКСМ, медаллю за багаторічну, сумлінну працю. А ще природа наділила його чудовим голосом. В його репертуарі сучасні і народні пісні, якими він радував як односельців, так і жителів району. Енергійний, активний – лауреат Другого Всесоюзного фестивалю народної творчості, а також обласних і районних. Та це не повна біографія Володі, бо такого багатого життєпису не в кожного знайдеться. Жителі Олександрополя повинні пишатися, що серед них живе така особлива людина. Простий, щирий, ввічливий, із добрим серцем. Ніколи не пройде повз чужого горя! Ніколи! І тепер, коли здоров`я не завжди таке як хочеться, він не падає духом. Завжди у вирі усіх подій, вболіває за свою землю, за Україну, людей, що живуть на ній! Боляче, до сліз, сприймає звістки про загибель наших хлопців на війні. Не сприймає без душевного болю цю жорстоку боротьбу за свободу, як і всі люди України. Володю! Ти присвятив своє життя, віддав усі свої знання, доброту свого теплого як сонечко серця, людям! Хвала тобі, мій друже! Здоров`я на довгі роки!56 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі