Майстрині, закохані в чудове мистецтво

«Талант - це уміння робити те, чому нас не вчили. Май бажання зробити життя навколо с­­ебе гарним і нехай кожна людина відчує, що зустріч з тобою і твоїм творінням для неї дар»,- писала свого часу Коко Шанель.

А цього дня в кабінеті керівника старостинського округу зібралися рукодільниці, майстрині села Широке. Зібралися люди, об’єднані духом оптимізму, творчого потенціалу, гарного настрою. Вони демонструють свої кращі якості, уміння. Для таких людей і життя, і основна робота, і хобі - це одне ціле!


Роботи Ігнатенко Світлани, Кирейко Надії, Горб Євгенії, Трошиної Оксани, Баштанник Світлани, Полохач Світлани, Корипаєвої Анастасії неодноразово демонструвалися на сільських, районних, обласних, республіканських виставках. Вони мають успіх і за кордоном, бо Інтернет - велика сила. Майстриням замовляють весільні рушники, ікони, картини, вишиванки, серветки, скатертини.

Милувався вишиванками, задавав жінкам питання відносно техніки їх виготовлення, затрат часу і здоров’я. «Ніщо так не виснажує і не руйнує людину, як тривале фізичне бездійство, - ділиться Анастасія Корипаєва. - Навіть уявити собі не можу ситуації, щоб коли-небудь мені не було чого робити! Навпаки, чомусь завжди не вистачає часу на всі свої задумки».

«Дійсно, коли ми припиняємо працювати із захопленням, то припиняємо і жити. В колі моїх друзів - люди, яких цікавить процес вишивання бісером. Нам цікаво зустрічатися, бо ми рідні духом творчості», - додає Надія Кирейко.

«Творча праця - приємна, вона виліковує душу. Горе, сум, нудьга, самотність - відступають. Творчість - це велике полегшення життя», - сказала Горб Євгенія.

«Нездібних людей немає! - додає Світлана Ігнатенко. - Є люди, які просто не можуть визначити своїх здібностей, щоб надалі їх розвивати. А скоріше не хочуть витрачати час на творчість. І тоді ставимо питання: який сенс і яка ціна такому життю?»

«Вираз: «я так не вмію» можна знайти тільки в словнику бездіяльників. А ти май бажання, наберися терпіння, бери працюй, твори і все будеш уміти, якщо не з першого разу, то з другого все вийде!» - поділилася думками Світлана Баштанник.

Що не вислів - то цитата! Дійсно, творчість - це діяльність, яка розкриває духовний світ особистості, це магніт, який притягує споріднених людей. Благословенний той, хто знайшов у житті задоволення від творчої праці. Кожна ручна робота – безцінна, кожна річ має частину душі Майстрині.

«Один зі шляхів щасливого життя – це заняття улюбленою справою. Свої роботи я із задоволенням дарую рідним та друзям»,- сказала Світлана Полохач.

«Кожного року, у лютому, ми збираємося, підбиваємо підсумки творчої праці, приносимо всі свої роботи за рік, обмінюємося досвідом, схемами вишивання, в’язання, шукаємо нові шляхи розвитку творчості», - говорить Анастасія Іванівна Корипаєва.

«Людина, яка скрашує своє життя улюбленою справою – щаслива тому, що, занурюючись у творчий процес, який полонить і розум, і тіло, думки, і уяву, відчуваєш насолоду, задоволення», - додала Оксана Трошина.

Користуючись нагодою, хочеться привітати прекрасну половину людства з жіночим святом. Ви – ідеальні! Ви – наше натхнення і підтримка! Будьте здорові, кохані, багаті! Гарного настрою, успіхів у праці, у творчості і просто в житті! Будьте щасливі!

Володимир ГУРІН,

староста Широчанського старостинського округу

31 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі