• Olena Reynat

Майстри слова і пера

Журналістика – одна з найцікавіших професій у світі. Жоден інший різновид людської діяльності не дає такої можливості для самореалізації. Лише людина тонкої душевної організації може гідно презентувати свої думки на розсуд інших. А ще вона вимагає постійного руху вперед, приваблює своєю різноманітністю, непередбачуваністю, неординарністю.


З іншого боку, – це просто стан душі, вічно романтичний і юний. Журналіст – найбажаніший гість у кожній домівці, на кожному заході, він – літописець, справжній митець слова, який щоденно, невтомно пише історію рідного краю у подіях і фактах.

Нині світ засобів масової інформації розширений цифровими технологіями, необмежений. Але в цьому інформаційному океані є маленький маячок Солонянщини під назвою «газета «Вперед», який надсилає свої сигнали. І їх чують ті, чиїм серцям дорогий рідний край – місце, у якому живуть і народжуються покоління наших земляків.

Наша «районка», як ми люблячи називаємо єдиний суспільно-політичний тижневик Солонянщини, користується любов’ю та довірою не одного покоління. Ще недавно очолював редакційний колектив професійний та відповідальний директор і водночас головний редактор Іванов Ігор Олексійович. Він завоював авторитет та повагу наших читачів. Тепер на цій відповідальній посаді Кулик Людмила Олександрівна. І ми також віримо в її здібності.

Креативні, комунікабельні, інтелектуальні та грамотні творці, професіонали своєї справи: відповідальний редактор, журналіст Ткачук Микола Степанович, оператор комп’ютерної верстки Сирцова Яна Іванівна, бухгалтер Рейнат Олена Вікторівна. І ця команда професіоналів своєю невтомною працею створює нашу рідну газету «Вперед». Їх правдиве і щире слово зворушує серця читачів, сіючи в душах зерна добра, світла і мудрості.

Щоб написати хорошу статтю в газету потрібно використовувати свою винахідливість, уміння, творчість. А щоб відчути її смак, потрібно зануритися в неї з головою. Основною тематикою видання є життя Солонянського краю та його мешканців, висвітлення важливих політичних, господарських, культурних подій, розповіді про людей, які щодня творять його історію. Творці газети завжди прагнуть бути в центрі подій, писати для людей і про людей. Адже найціннішим скарбом для колективу часопису є його читачі. Саме завдяки їхній активності та підтримці формується кожна газетна сторінка і не переривається зв’язок у форматі «читач-газета-читач». Працівників редакції по праву можна назвати професіоналами своєї справи. Рік за роком, день за днем вони невтомно створюють хроніку життя Солонянщини та висвітлюють різні теми в нашій районці. Багатотиражний тижневик є своєрідним дзеркалом насиченого численними подіями життя Солонянського краю.

Головне кредо редакторів – у будь-яких ситуаціях бути разом із читачем. Для цього вони працюють іноді до пізнього вечора, беруть матеріал додому та пишуть у вихідні. Така редакційна робота. Газета повинна вийти, щоб там не трапилося. Бо що таке районка? Це невід’ємна частина громади. Нею пишаються, її люблять і чекають. Тобто, ставляться, як до давнього, доброго друга. Саме такого ставлення і любові заслужила наша газета «Вперед», бо думає про своїх читачів, розповідає новини, радить і консультує, поздоровляє і вшановує пам’ять. Тобто живе одним життям із громадою.

Шановний творчий колективе газети «ВПЕРЕД»! Щиро вітаю Вас зі святом Днем журналіста, яке відмічається в Україні 6 червня. У цей святковий для вас день бажаю міцного здоров’я, сімейного благополуччя, творчого натхнення, ще більше цікавих статей та унікальних нарисів, розширення кола друзів та поповнення читацької аудиторії, сміливих проєктів та наполегливості у досягненні нових висот на редакційній ниві. Нехай не зраджує Вас удача і творче натхнення!


6 переглядів0 коментарів