• Olena Reynat

Надійний захист рослин

здатна забезпечити відома компанія «АДАМА України»

Висока врожайність сільськогосподарських культур залежить від багатьох чинників. І вони добре відомі хліборобам Солонянщини: елітне насіння, якісний обробіток ґрунту, комплексне застосування добрив, чітке дотримання усіх агротехнічних строків проведення робіт. Не завадить і вчасна небесна волога. Але останнім часом все більшої актуальності набуває захист рослин від шкідників у важливі моменти вегетації.

Про це пішла зацікавлена розмова аграріїв нашого регіону під час проведення засідання круглого столу. На демонстраційних ділянках СФГ «Індафі» та пленарному засіданні його організувала компанія «АДАМА України» в партнерстві з компаніями «Mas seeds» «Агротехносоюз», «КРОНОС С/Х груп».


Кілька слів про ділову репутацію компанії. «АДАМА» є одним з провідних лідерів по виробництву засобів захисту рослин, займає перше місце в світі по виготовленню для цього відповідних пост-патентних продуктів. Вона лідирує на цьому ринку і в питаннях дистрибуції засобів захисту рослин.

«АДАМА» має найбільший портфель продуктів, що синтезуються. Це понад 100 активних інгредієнтів, а також більше 4000 реєстрацій в 125 країнах світу. Компанія застосовує інноваційний підхід у створенні препаративних форм з існуючими та новими діючими речовинами, має 60-річний досвід роботи на варті бездоганної репутації, якості продукції, виваженої ціни та поваги до партнерів.


Учасників заходу привітав відомий аграрій Гура Федір Євгенович. На полі СФГ «Індафі» була представлена лінійка гібридів соняшника компанії «Mas seeds», інших насіннєвих компаній та застосована система захисту продуктами компанії «АДАМА».

Сільгоспвиробники Солонянщини мали можливість у польових умовах пересвідчитися в ефективному захисті та підживленні мікродобривами компанії «АДАМА» та обрати гібриди, що їм найбільше сподобалися.

Безумовно, про результати врожайності на дослідній ділянці можна буде дізнатися лише після збирання врожаю. Але соняшникові посіви вже сьогодні милують око. Вони знаходяться у прекрасному стані. Окремі рослини вище людського зросту. І це стало можливим завдяки комплексному використанню насіння перспективних гібридів олійної культури та засобів їхнього захисту від шкідників, грамотному застосуванню мінеральних добрив.

Після огляду демонстраційної ділянки було проведено пленарну частину цього семінару аграріїв. На ній обговорювалися питання щодо осіннього захисту озимих культур – ріпаку, пшениці. Адже посівна кампанія вже розпочинається. І компанія «АДАМА» має у своєму портфелі продукти, що забезпечують надійний захист посівів від хвороб, шкідників та бур’янів.

Сільгоспвиробники, які зацікавлені у підвищенні врожайності своїх культур, мають можливість звернутися за консультаціями щодо застосування та придбання препаратів компанії «АДАМА України» до її регіонального представника з продажу в Дніпропетровській області Сергія Поповича. Номер контактного телефону - +380666703854.

Своєрідний підсумок такого корисного «круглого столу» підбив Ф.Є.Гура: «Широке застосування передових прийомів агротехніки у виробництві – сьогодні не просто красиві слова. Життя примушує аграріїв рухатися вперед за новими науковими розробками вчених. Лише так можна витримати конкуренцію на ринку виробництва зернових та технічних культур».

Микола СТЕПАНОВИЧ, журналіст

9 переглядів0 коментарів