• Olena Reynat

Надійний захист рослин

здатна забезпечити відома компанія «АДАМА України»

Висока врожайність сільськогосподарських культур залежить від багатьох чинників. І вони добре відомі хліборобам Солонянщини: елітне насіння, якісний обробіток ґрунту, комплексне застосування добрив, чітке дотримання усіх агротехнічних строків проведення робіт. Не завадить і вчасна небесна волога. Але останнім часом все більшої актуальності набуває захист рослин від шкідників у важливі моменти вегетації.

Про це пішла зацікавлена розмова аграріїв нашого регіону під час проведення засідання круглого столу. На демонстраційних ділянках СФГ «Індафі» та пленарному засіданні його організувала компанія «АДАМА України» в партнерстві з компаніями «Mas seeds» «Агротехносоюз», «КРОНОС С/Х груп».


Кілька слів про ділову репутацію компанії. «АДАМА» є одним з провідних лідерів по виробництву засобів захисту рослин, займає перше місце в світі по виготовленню для цього відповідних пост-патентних продуктів. Вона лідирує на цьому ринку і в питаннях дистрибуції засобів захисту рослин.

«АДАМА» має найбільший портфель продуктів, що синтезуються. Це понад 100 активних інгредієнтів, а також більше 4000 реєстрацій в 125 країнах світу. Компанія застосовує інноваційний підхід у створенні препаративних форм з існуючими та новими діючими речовинами, має 60-річний досвід роботи на варті бездоганної репутації, якості продукції, виваженої ціни та поваги до партнерів.