Найкращі вчителі року

Відбувся І тур Всеукраїнського фахового конкурсу «Учитель року 2021», який ставив за мету виявити рівень професійної майстерності педагогів та обрати серед них найкращих. Цьогоріч позмагатися за таке звання могли вчителі української мови, математики і трудового навчання.

Від закладів освіти Солонянщини

участь у фаховому конкурсі на його зональному етапі взяли вчитель Аполлонівської гімназії Баховська Олена Йосипівна (на фото – зліва) в номінації «Українська мова та література» та її колега з Солонянської гімназії Решетняк Юлія Сергіївна – в номінації «Математика». І обидва педагоги здобули призові місця! Тепер матимуть змогу спробувати сили вже у обласному етапі конкурсу.

Слід сказати про серйозну конкуренцію з боку суперників, які представляли Апостолівський, Криворізький, Васильківський та Покровський райони.

У першому турі конкурсними випробуваннями стали «Дистанційний урок», «Майстер-клас», «Тестування». Останнє включало питання з предмета та методики його навчання, психології і загальної педагогіки. А відбувалося на платформі Сlasstime з обов’язковим відеоспостереженням.

Юлія Сергіївна представила свою майстерність використання під час навчання онлайн сервісів, ігрових форм та навичок критичного мислення. Її онлайн-урок «Системи нерівностей» для учнів 9 класу був цікавим, змістовним і включав різноманітні форми та методи навчання.


А ось О.Й.Баховська під час майстер-класу представила використання можливостей платформи Google-Class для організації дистанційного навчання учнів. Конкурсний онлайн-урок для учнів 6 класу на тему «Способи словотворення» Олени Йосипівни включав такі форми роботи, як індивідуальна, парна, колективна, а також спільна робота з таким сервісом, як Padlet.

Що ж, професійним здобуткам солонянських освітян можна лише радіти. А в новому році побажаємо їм успіхів у фінальній стадії фахового конкурсу.

Алла РАТУШНЯК, в.о. керівника відділу

освіти Солонянської селищної ради


6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі