Нарешті шлях дітей проліг до узбережжя моря

Спливають невпинно дні шкільних канікул, пора оздоровчого літа. Гарний табір для відпочинку дітей на узбережжі Азовського моря має Солонянщина. Але добратися до нього нинішнього року виявилося справою не з простих. На перешкоді стали обмеження, пов’язані з карантином через розповсюдження інфекції COVID-19. Нарешті цей бар’єр вдалося подолати.

Табір «Орльонок» розташований на Арабатській стрілці Херсонської області, яку визнано «зеленою» зоною в країні, тобто найбільш небезпечною в питаннях поширення коронавірусу. «Це дало можливість хай і в скороченому варіанті, але розпочати оздоровчий сезон на Азовському морі», - не приховує радісного настрою заступник голови районної ради Юрій Олійник.

Цього року на щасливе побачення з морськими хвилями, теплими сонячними променями вирушило 130 солонянських дітлахів. Вранішньої пори вони дружно вантажилися до трьох комфортабельних автобусів з м’якими кріслами, кондиціонерами. Через це шлях до табору виявився недовгим.

З дороги підкріпилися гарним обідом в їдальні і без затримки вирушили на піщане узбережжя засмагати. А незабаром вже й перші водяні бризки розлетілися над водою. Весело, гамірно!

Нинішню табірну зміну очолює Ірина Грекова разом з іншими енергійними вихователями і вожатими. А це вже запорука тому, що нудьгувати дітям не доведеться. Буде влаштовано цікаві ігри, конкурси.

Цього року для підтримки життєдіяльності табору, забезпечення комфортного відпочинку дітей виділено більше 225 тисяч гривень. Це кошти як районного, так і бюджетів Солонянської, Святовасилівської, Новопокровської ОТГ. А ще виділено близько 770 тисяч гривень для оздоровлення дітей пільгових категорій та дітей родин учасників ООС (АТО).

Син колишнього розвідника Юрія Строменка шестикласник Сашко вже не вперше вирушає до моря. В дорогу його проводжала мама Лариса Анатоліївна разом із сестричкою Дашею. Саме їм і передзвонив, заспокоїв: «Усе добре!»

Табірну зміну заплановано на 21 день. Думається, цього часу вистачить, аби зміцнити здоров’я дітей, набратися сил, енергії до нового навчального року, який вже не за горами. А допоможе цьому зустріч з морем.


27 переглядів0 коментарів