• Olena Reynat

Народ і наша армія – єдині!

Дорогі друзі! Хочу щиро подякувати і вклонитися до землі кожному, хто не втомився допомагати нашим захисникам в зоні проведення ООС, хто разом з нами вірить, що обов’язково настане день, коли звільнимо рідну країну від російсько-окупаційних загарбників та наближує цей світлий день Перемоги! Хочу від усього серця подякувати всім захисникам України, котрі не шкодуючи свого здоров’я і життя захищають наше мирне небо над Солонянщиною, не дозволяючи ворогу його порушувати.

Особливо хочу подякувати жителям Солонянської, Святовасилівської та Новопокровської громад, котрі допомогли нашій волонтерській команді організувати і відправити гуманітарну допомогу для наших захисників у зону проведення ООС і для дитячого притулку в прифронтове м.Торецьк. А це близько трьох тонн продуктів, смаколиків, одягу, засобів гігієни та всього дуже необхідного у прифронтовій місцевості. Вже вибачте, якщо когось не згадаю.

Це учнівські, батьківські та педагогічні колективи Привільнянської, Надіївської, Святовасилівської та Березнуватівської шкіл і Березнуватівського дитячого садочка. А також Бакум Ольга Андріївна, Кравченко Володимир Якович, Корж Олександр Леонідович, Заїка Анна Анатоліївна, Корж Дмитро Олександрович, Чепіга Олександр і Тетяна, Криштоп Сергій і Вікторія, Носенко Наталія, Шевченко Тамара Вікторівна, Ткач Світлана Володимирівна, Крутіков Віталій Іванович, Примак Наталія Михайлівна, Толмачова Юлія Олександрівна, Бойда Ірина Григорівна, Фесюк Олена Павлівна, Заброда Раїса Михайлівна, Мовчан Ніна Михайлівна, Босяк Анна Миколаївна, Бондар Тамара Миколаївна, Михайлюк Лідія Трохимівна, Сідак Юрій і Вікторія, Резинкін Валерій і Людмила, Терпай Світлана, Люлька Тамара Петрівна, Петренко Олександр Олександрович, Подафей Лариса Миколаївна, Оката Віра Петрівна, Феленко Володимир Костянтинович, Берзевич Олександр Миколайович, Овчарова Оксана Сергіївна, Медведєва Тетяна Олександрівна, Забашта Наталія Миколаївна, Шин В’ячеслав, Реберко Тетяна Іванівна, Муліка Анатолій Миколайович, Вінікова Наталія Юріївна, Паслюченко Антоніна Федорівна, Круцило Катерина Миколаївна, Богдан Анна Іванівна, Кучер Оксана, Литвиненко Ольга та вся наша волонтерська команда - Нечерда Надія, Яцук Роман, Сусік Ніна, Шеремет Вікторія.

Хочу донести вам інформацію, що війна на сході нашої країни не припиняється ні на мить. Обстріли як позицій захисників, так і прифронтових населених пунктів відбуваються щодня. Зкидають вибухові предмети ворожі безпілотники. Майже щодня втрати загиблих і поранених наших воїнів.

Безумовно, забезпечення наших захисників в зоні ООС зовсім не таке, як в перші роки війни. Всі одягнені, обмундировані, забезпечені необхідним озброєнням. Та все ж таки, перебуваючи по декілька місяців на відстані десятків кілометрів від найближчих населених пунктів, потребують нашої з вами допомоги і підтримки бойового духу. Прохаю всіх, по можливості, обов‘язково допомагати нашій армії та поважати наших захисників!

Слава Україні!

Юрій СМІЮХА, волонтер5 переглядів0 коментарів