• Olena Reynat

Наш депутат полюбляє… віскі

Це стало причиною серйозного ДТП на автотрасі

Позачергові вибори до Верховної Ради України відбулися два роки тому. Серед інших претендентів на депутатський мандат по 40 виборчому округу, куди входила і територія колишнього Солонянського району, Олександр Трухін був найменш відомою людиною для нашого сільського населення. І все ж він переміг у цих перегонах. Скоріше за все, зіграв фактор «Слуги народу». У новообраного президента має бути своя команда однодумців, з якими той розпочне і завершить якісне реформування держави, подумали люди.


Відтоді робота депутата не стала більш відомішою селянам. І це не дивлячись, що О.Трухін обіймає відповідальну посаду заступника голови бюджетного комітету парламенту. Лише остання подія примусила виборців знову згадати про свого обранця.

23 серпня народний депутат Олександр Трухін повертався з Полтави до Києва. В Дарницькому районі столиці, керуючи автомобілем Audi та перевищуючи швидкість руху, врізався у автомобіль Ford. Той у свою чергу вдарив автомобіль Daewoo. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди шість осіб, серед яких двоє дітей, отримали тілесні пошкодження. Травмованих було госпіталізовано. Про це повідомляє інтернет-видання «Полтавщина».


Видання з’ясувало обставини, що передували цій ДТП, і мають стати предметом ретельного розслідування з боку правоохоронців. Хроніка подій така. Вранці 23 серпня нардеп Трухін, який є головою обласного осередку партії «Слуга народу», брав участь в урочистому відкритті найвищої щогли з Державним прапором у Полтаві. Після завершення урочистостей він разом з головою ОДА Синєгубовим та головою облради Біленьким приблизно з 11:00 до 12:00 обідали в полтавському ресторані «Лілея». Народний депутат Трухін пив віскі. На зауваження присутніх, що йому ж сідати за кермо, той віджартувався. Мовляв, наші закони мають суворе покарання, але вони необов’язкові для виконання. Тож Трухін пив нарівні з полтавцями. А потім сів за кермо автомобіля Audi та поїхав у напрямку Києва.

У видання є інформація, що автомобіль Трухіна зупинявся на трасі біля ресторану «Каспій» (с.Лобкова Балка за Хоролом). Цей заклад належить однопартійцю Трухіна, який зараз є керівником фракції «Слуга народу» в Полтавській обласній раді. Поки що невідомо, скільки ще випив народний депутат у ресторані «Каспій». І чи пив.

Вже о 15:45 народний депутат Трухін на в’їзді до Києва допустив зіткнення з автомобілем Ford. Серед травмованих у ДТП – голова Комітету арбітрів Української асоціації футболу Лучано Лучі, його помічник Роман Лишень та водій. Автомобіль стояв на перехресті, зупинившись на червоне світло світлофора. І в цей момент у нього врізався автомобіль Трухіна. Ford відкинуло на Daewoo. У результаті ДТП шестеро осіб, серед яких голова Комітету арбітрів Лучі, а також двоє дітей з Daewoo, були травмовані. Сам Трухін неушкоджений.

На момент написання цього матеріалу невідомо, чи проводилася після ДТП перевірка Трухіна на предмет алкогольного сп’яніння? Чи перевірялися відеокамери на трасі Київ-Харків-Довжанський з метою фіксації швидкості автомобіля, яким керував Трухін? Адже, враховуючи зупинку в ресторані «Каспій», їхав народний депутат скоріше за все з її перевищенням.

«Також дивує відсутність будь-якої реакції з боку керівництва партії «Слуга народу». Керівник осередку партії монобільшості народний депутат Олександр Трухін під час публічного заходу у Полтаві дозволяє собі в присутності багатьох людей і керівництва області зневажливо ставитися до законів України, п’є віскі, потім сідає за кермо автомобіля і створює ДТП із постраждалими та продовжує далі керувати обласним осередком», - зазначають у виданні.

Ще один цікавий нюанс. Олександр Трухін є членом делегації президента Зеленського до США. Чи приймуть після скандальної ДТП депутата американці? Включення нардепа Олександра Трухіна, який влаштував п’яну ДТП на Київщині, у склад української делегації під час візиту президента Володимира Зеленського до США, як мінімум, недоречна. Таку думку висловила спікер Палати представників США Ненсі Мелосі, повідомляє видання «The unfiltered lens».

«Водіння в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння є серйозним правопорушенням, і такі люди не можуть бути включені до складу делегації найвищого рівня. Києву слід уникати послуг Олександра Трухіна хоча б до повного, прозорого і всебічного розслідування», - зазначила Пелосі.

Ніби у продовження теми, головний редактор видання «Трибуна» Олег Щербаков та шеф-редакторка ІА «Центр новин» Ольга Витак розповіли, що їм пропонували гроші за видалення інформації про резонансне ДТП. Сума – від 200 доларів. Дивлячись, як швидко центральні засоби масової інформації прибирають всі згадки про ДТП, яке скоїв народний депутат Олександр Трухін, можна зробити висновок: десь на дуже високому рівні дали команду «зам’яти» цю історію.

Микола ТКАЧУК, відповідальний редактор,

член НСЖУ


13 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі