• Olena Reynat

На порозі - газові візитери

У чому сенс заміни робочого лічильника на новий?

Кілька місяців тому мешканці триповерхового будинку в Солоному вимушено стали учасниками акції під назвою «повірка газового лічильника». Що тут поробиш, місцева експлуатаційна служба вирішила упевнитися, чи насправді облік витраченого «голубого» палива споживачами є правильним, відповідає усім технічним вимогам. Діло це для власників житла завжди виглядало морочливим. Посудіть самі: заміна одного лічильника на інший, тимчасовий, вносить корегування у облік і оплату. А потім зворотна процедура після повірки.


Для того, щоб вільно доступитися до цього пристрою на стіні, інколи доводиться демонтувати частину кухонних меблів. Про які вже тут зручності говорити?!

Нарешті акцію благополучно закінчено. Та ніколи заспокоюватися господарям квартири. На порозі знову газові візитери. Тільки вже не місцеві солонянські, а з міста Кам’янського. Вони пропонують заміну газового лічильника, який пройшов повірку, на новий, за їхніми словами більш сучасніший. Навіщо? Цього дохідливо пояснити мешканцям будинку гості не в змозі. Хоча спробу й робили.

Розмова проходить на вхідних дверях.

- У нас відбувається скорочення штатів контролерів. Надалі стукатися у квартиру для зняття показників не будемо.