• Olena Reynat

Неймовірний емоційний поштовх

Вже третє літо поспіль Павлівка гостинно зустрічає гостей

фестивалю Summer Fest 2021

На місцевому стадіоні знову засяяло світло сценічних софітів, гучно лунає музика. А це означає, що такий омріяний фестиваль розпочався. Він приємно здивував відвідувачів своїми масштабами. Організатори доклали максимум зусиль, щоб у невеличкому селі створити атмосферу сучасного музичного фестивалю.


Уже традиційна локація з фотозонами, фуд-кортами, місцями для відпочинку, ярмарком ручних виробів та розвагами для дітей не залишає байдужим кожного гостя фестивалю, аби той міг знайти для себе щось своє, що припадає до душі.

Запитуємо у організатора Цибулька Юрія, голови громадської організації «ЗМІНИТИ», чим саме хотіли здивувати відвідувачів. І дізнаємося, що головною родзинкою цьогорічного фестивалю є виступ земляка Юрія Звонаря, який зараз знаходиться в Києві та має свій власний гурт.


А ще хотілося об’єднати на одній сцені місцеві творчі колективи та професійних виконавців. За їхніми словами це дає неймовірний емоційних поштовх для місцевих аматорів не покидати своє хобі та продовжувати займатися музикою. Як говорить Юрій, перші домовленості про виступ земляка у рідному селі почалися ще минулої осені. Та працювали над цим увесь період, щоб подарувати відвідувачам дійсно грандіозне шоу в живому виконанні. Хоча особисто познайомилися два Юрія лише за декілька годин до початку фестивалю. А так домовлялися про все лише телефоном.


Дізнаємося і про складнощі, з якими зіткнулися організатори під час підготовки нинішнього фестивалю. Різкі зміни погоди, спека та злива неабияк змусили нервувати. Адже автівка з 12 тоннами сценічного обладнання, що також прибула з м.Київ, просто фізично не могла заїхати на стадіон. Дороги перетворилися на болото. Але дякуючи місцевим підприємцям, які надали спецтехніку, все ж таки вдалося розвантажити обладнання та облаштувати сцену, звукове і світлове обладнання вчасно.


Будували локацію фестивалю разом з небайдужим місцевим населенням. За словами організаторів, волонтери внесли найвагомішу частину у проведення фестивалю. Хлопці та дівчата, чоловіки і жінки не покидали стадіон а ні в зливу, ні в жахливу спеку. Прибирали та прикрашали територію фестивального майданчика вдень і вночі, аби встигнути до прибуття перших відвідувачів.

Фестиваль розпочався, і на сцені з’являються місцеві аматори, які радують відвідувачів своїми гарними співами та запальними танцями. Вони аж перехоплюють подих. Поволі смеркає, стає вже не так спекотно, а людей на фестивалі стає все більше. І ось чути голос зі сцени, який повідомляє, що кількість відвідувачів вже перевищила 1000 осіб.

Дізнаємося в організаторів, яким чином підраховують людей? І виявляється все дуже просто. Територія фестивального майданчика огороджена, існує лише один вхід та вихід, через який відвідувачі потрапляють на свято. Кожному відвідувачу одягають браслет контролю. Як виявилося, в першу чергу це данина карантинним обмеженням, що діяли у 2020 році. Вони дозволяли лише певну кількість відвідувачів на одиницю площі. Але в цьому році браслети - це більше невеличкий сувенір для відвідувачів та дієвий спосіб у підрахунку кількості людей.


Поступово настає вечір, а фестиваль у самому розпалі. На сцені у живому виконанні запалює гурт «Перехрестя» з села Святовасилівки. Як виявилося, колись у ньому також грав Юра Звонар. Тож, як написала на своїй сторінці у Фейсбук солістка гурту «Перехрестя» Наталія Гавриленко, «це була зустріч століття».

Минає одна мить, і в світлі приглушених софітів видно лише силуети. До виступу готується гурт Yura Zvonar. Музиканти налаштовують інструменти. Завмирає тиша і чутно лише 3 удари барабанними паличками, після яких відбувається «вибух» звуку та світла. На сцені з’являється Юрій.

Неймовірна енергетика, запал та щирість виконавця тримає біля сцени неймовірну кількість людей, від малого – до старого. На годиннику близько першої години ночі, а люди до цих пір не розходяться і насолоджуються музикою…

Головний лозунг фестивалю «Summer Fest – територія твоєї свободи» – цілком описує ту атмосферу, що панувала. Люди дійсно відпочивали та отримували хвилю позитивних емоцій.

Організатори безмежно дякують всім, хто долучився до підготовки фестивалю, хто надавав фінансову, технічну підтримку та просто допомагав.


Людмила

ОЛЕКСАНДРОВА

50 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі