Непоступливий характер

А мова йде про спортивні риси поведінки солонянських дівчат на волейбольному майданчику. Обласні зональні змагання з цього виду спорту відбулися у місті Верхньодніпровську. Клас учасників турніру приблизно рівний. Ось чому на перший план виходить не майстерність гравців, а їхня зарядженість на боротьбу і перемогу.

Та щось не пішла гра. Подібне нерідко трапляється. Проте не втрачає оптимізму Тетяна Кухтін. По спортивному лаконічно кричить своїй подрузі Оксані Автономовій: «Давай!» Відмінний пас, точний удар. І вже скорочується відставання у рахунку.


Сильно і влучно подає м’яч Фаїна Шинкевич. Надійно відпрацьовують ігровий епізод дівчата з Криничок Валентина Пьосова, Альона Ніколайчук, Пастушенко Ліза. І ось вже така омріяна перемога!

Зайняти першого місця в турнірі не вдалося. Бо сильну команду з міста Дніпра поки що не обіграти. Але друге місце – теж своєрідна перемога. І вона приносить незабутні емоції.

Навіть короткий екскурс до історії обласних змагань з цього виду спорту засвідчує: більше залікових очок до рейтингу збірної завжди приносили волейболістки. Приміром, минулого року у Новомосковську, на мальовничому острові біля річки Самари пройшов турнір з пляжного волейболу. Нашу команду на ньому представляли Ангеліна Панасенко і Фаїна Шинкевич. Умови змагань непрості. Розжарений пісок обпікав підошви учасниць, диск сонця засліплював очі. Але наші дівчата вистояли і зайняли у підсумку загальне 5-е місце. Невже це не успіх серед 22 колишніх сільських районів області?!

Микола СЕРГІЄНКО, спортивний оглядач

56 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі