• Olena Reynat

Не може бути дрібниць

Розпечений диск літнього сонця висить над степом.

- Як рухаються жнива? – запитуємо в директора СТОВ «Вікторія» Сергія Булкіна.

- Працюємо на нервах, - несподівано відповідає керівник. – Дуже непростий рік видався для аграріїв.

Слова Сергія Івановича стають більш зрозумілими, коли призупинилися на краю хлібного лану. Озима пшениця вродила тут дорідна, з високим травостоєм. Сипле по 55, а можливо й 60 центнерів з гектара. А ось далі… Шквальний вітер покрутив рослину, придавив її до землі. Косити пшеницю цьогоріч дуже непросто.

Причиною такої ситуації став буревій. Несподіваний циклон приніс величезну зливу, випало одразу три місячних норми опадів. І територія підприємства опинилася в центрі стихії. Потоки води ревіли у вибалках, зносили асфальтне покриття на дорогах. Це на чотири дні призупинило збирання хлібів. Навіть зараз грунт надзвичайно зволожений. Коли вантажівка забрала чергову партію зерна з бункера комбайна і рухалася на тік, в низині поля застряла по самі ступиці. Довелося її витягувати трактором. Коли таке було?

Головний агроном товариства Микола Хом’як також вважає нинішню ситуацію надскладною. Погода гальмує темпи жнив. А ось бур’яни не дрімають і активно розвиваються. Росте зелений підгін, який безумовно вплине на втрати зерна під час його обмолоту.


До початку жнивних робіт у СТОВ «Вікторія» підготувалися серйозно, врахували щонайменші дрібниці. Робочим планом було передбачено косовицю 278 гектарів озимого ячменю, 483 - ріпаку. Обмолот перших двох культур успішно закінчили. І ось тепер на черзі 1531 гектар озимої пшениці.


Ячмінь вродив по 55, ріпак – 35 центнерів з гектара. Як буде з основними врожаєм – покаже час. Чи не про це думає досвідчений механізатор Гладир Василь Васильович? Він за кермом нового комбайну John Deere. Товариство дозволило собі такі витрати аби зменшити навантаження на інші агрегати під час косовиці, забезпечити високу якість роботи. Широка 9-метрова жатка працює продуктивно. Але швидкість мінімальна. Цього вимагає полеглість хлібів. Хоча агрегат і укомплектовано стеблепідіймачами.


На інших комбайнах працюють не менш досвідчені О.І.Абросімов, В.П.Загоровець, І.М.Полковніков, І.О.Романьок. Відпрацьовано умовні сигнали. Як тільки наповнюється бункер зерном – негайно поступає інформація водіям. Їхній колектив очолює завгар Ю.М.Ясногор, який і сам транспортує зерно на тік. Поруч трудяться П.І.Клікун, В.Ф.Полохач, О.Б.Мазурак, А.О.Гаркуша, С.О.Будкевич, О.В.Козар, А.І.Коломоєць. Вони запровадили своєрідний конвеєрний метод. Це для того, щоб комбайни не мали жодної хвилини простою.

Разом з головним агрономом зупинилися біля агрегату Івана Полковнікова. Той саме очікував транспорт на розвантаження чергового бункера. І автомашина Степана Будкевича не забарилася. Злагоджено діють і комбайнер, і водій. Бо не перший рік жнивують разом.


- Треба поспішати з косовицею, аби дощ знову не призупинив роботу, - міркує вголос хлібороб. – Про відпочинок і мови не йде.

Такий настрій мають всі жниварі товариства.

Дуже чітко тут організовано роботу токового господарства. На ньому господарює досвідчений фахівець Ігнатенко Світлана Трохимівна. Безперебійно вагова приймає все нові тонни нового врожаю. Вміло оперує вимірювальним пристроєм Надія Леонова, заносить оперативні дані до реєстру.


На очистці зерна працюють Бойко Володимир і Прудніков Андрій. А водій Яременко Василь розвозить його по складських приміщеннях. Паралельно зерно отримують власники орендованих паїв, хто цього потребує. Доставка - безкоштовна.

Свої турботи має і агроном-насіннєвод Васильченко Катерина Пилипівна. Адже треба заготовляти елітне насіння під врожай вже наступного року. Бо осінній засів не за горами.


У СТОВ «Вікторія» облаштовано сучасні складські приміщення. Завдяки цьому на току практично не видно буртів зерна. Його вчасно закладають на зберігання. І тут сільгоспвиробників зрозуміти можна. Сьогодні доводиться обов’язково враховувати цінову політику на зерновому ринку, дбати про власні бізнес інтереси. Адже паливно-мастильні матеріали, мінеральні добрива чомусь не зменшуються в ціні. Якщо ж притримати вирощений врожай – його можна буде успішніше реалізувати у сприятливий період.


Ось і ще про одну «дрібничку» хочеться повести мову. Це організація гарячого харчування для учасників жнивного комплексу. Цю справу з особливою любов’ю виконують прекрасні кухарки Яременко Віра Василівна та Полохач Світлана Петрівна. А допомагає розвозити пахучі страви у степ до людей автомашиною «Нива» Володимир Зіненко. І обідньої пори автомобільний сигнал чекають з нетерпінням жниварі.

Микола ТКАЧУК, журналіст

148 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі