НЛО над солонянським краєм (ч.2)

Закінченн

я.

Скептикам тут є над чим поміркувати. Їхній аргумент – а чи не приснилися, не привиділися оті шари й інопланетяни? А чи не було там зайвої чарчини? Ви помітили, що будь-яка інформація в світі, яка стосується НЛО, або ж засекречується негайно, або ж просто говориться, що такого не може бути в принципі. Секретні ангари в американських штатах з уламками літаючих тарілок і залишками їхніх пілотів – це також вимисел фантастів, сценаристів фільмів. А всі ті фото – інсценування, підробка. І тим не менш технічна думка в світі розвивається нечуваними кроками. Це стосується насамперед комп’ютерних, телекомунікаційних технологій, зв’язку. Ще кілька років тому про мобільники, а нині смартфони, ніхто й гадки не мав. Накручували диск звичайних телефонів. В іншому місці андронний колайдер розганяють. Пояснити все це лише талантом, винахідливістю наших вчених буде явно замалим. Отож, напевне, діляться своїми новітніми технологіями інопланетяни з нами, землянами. Зв’язок, хай і засекречений, існує. Чому б таке не припустити?

І ще про одне. Завжди чомусь лякають повідомлення працівників поліції – допоможіть знайти громадянина чи громадянку. Виглядає така ситуація просто дивною. Нормальна людина встала вранці, поснідала, зодяглася, вийшла з дому і ніби розчинилася в повітрі. Де діваються люди? Чи не має в цьому космічного сліду? Чи не подорожують вони інколи до далеких планет, а потім не повертаються назад? Чомусь здається, що зустрічі з космічними гуманоїдами, прибульцями можуть таїти в собі небезпеку, у крайньому разі загрозу здоров’ю. Краще вже в небі на відстані за шарами, літаючими тарілками спостерігати.

А таких фактів дуже багато. Просто розумні люди не поспішають ділитися ними із знайомими. Наприклад, один з останніх візуальних контактів відбувся з небесним тілом на Геройському ставку поблизу Солоного. Вихідний день, тут повно відпочиваючих. Але це не стало перешкодою для НЛО, що приземлилося на протилежному узбережжі поблизу акацієвої лісосмуги. Політ бачило немало людей.

Літаюча тарілка світиться віконцями, з яких виблискують яскраві вогні. Мій товариш Олег відразу підірвався на ноги.

- Треба роздивитися поближче, - висловив ідею.

- Не пущу, - повисла на руках налякана дружина.

Мабуть, що вірно й зробила.

Один з учасників пікніка вранці розповів про побачене колегам на роботі.

- Непогано ви вчора відпочивали на природі, - песимістично і цілком передбачувано віднеслися ті до інформації.

Ще непізнаний літальний об’єкт, схожий на довгу сигару, солоняни бачили біля районної лікарні. Незабаром тут же знайома зафіксувала його вже у формі перевернутої піраміди. Щось небайдужі прибульці до нашого медичного закладу.

Особисто доводилося бачити НЛО більше десятка разів. Вони досить часто кружляють над Солоним у нічний час. На темному небі, помереженому світлом міріадів зірок, польоти таких об’єктів добре помітні. І виконуються завжди абсолютно безшумно. Ось і кілька днів тому, коли у вечірній час повертався зі свого гаража, від несподіванки отримав справжній переляк. Дуже низько пролетіло НЛО у напрямку електричної підстанції. А ну коли б зависло над головою, надійшла пропозиція від пілотів тарілки прокататися? Щось не влаштовує перспектива незвіданих польотів.

Можливо у космічних прибульців існує інтерес до наших земних ресурсів? Років десять тому написав статтю «Таємниці «Золотої балки» про розвідування геологами запасів золота поблизу Солоного. Публікація викликала резонанс, її зміст дійшов до Києва. Зацікавлені народні обранці Верховної Ради через Генеральну прокуратуру зробили депутатський запит щодо перспектив видобутку золота в нашому регіоні. Довелося упродовж двох днів давати пояснення слідчому районної прокуратури, звідки бралася інформацію для написання статті. Якщо наших можновладців хвилює таке питання, чому золото не може цікавити прибульців?

А ще існує думка, що космічні прибульці просто досліджують нашу планету. Земля для них ніби науковий посібник. Спостерігають, як поводить себе рослинний і тваринний світ, у якому напрямку розвивається суспільство. Досить часто люди, які контактували з прибульцями, знаходять у своїх тілах предмети із незнайомого металу, своєрідні мікрочипи. А в стадії гіпнозу розповідають про свої подорожі на НЛО таке…

Все залежить від рівня сприйняття подібної інформації. Одна людина вірить у реальність цих контактів, існування інших цивілізацій в космосі. А ось думки скептиків будуть абсолютно протилежними. Тим не менш міністерство оборони США офіційно оприлюднило три відеозаписи, зроблені з літаків американських ВМС у 2014 та 2015 роках, які раніше потрапили у відкритий доступ як свідчення існування НЛО. «Після ретельного огляду відомство дійшло висновку, що дозвіл на офіційне оприлюднення цих несекретних матеріалів не виявляє жодних засекречених можливостей чи систем, а також не заважає подальшим розслідуванням вторгнення у військовий повітряний простір невстановлених повітряних об’єктів», - зазначили у військовому відомстві США. Подібне зізнання чогось та варте.

…Геннадій Снігуренко на пропозицію переглянути зроблене ним фото небесного об’єкту одразу ж взяв бік гумору. Мовляв, покажу, тільки за великі гроші. Але роздивилися разом знімки. На нічному небі диск Місяця, яскрава цятка, що рухається і зникає. Чергове свідчення того, що ми не одні в цьому космічному просторі.

Микола ТКАЧУК, журналіст

314 переглядів0 коментарів