“Нове покоління” -молодіжний простір мрії!

Думаю, я не перебільшив, назвавши наш простір мрією. Бо це справді так. «Нове покоління» - це втілення мрій, бажань і уподобань молоді Новопокровської ОТГ. Подаючи заявку на конкурс інфраструктурних грантів від House of Europe, ми навіть уявити не могли, що переможемо і отримаємо заповітну допомогу на розвиток і облаштування простору. Саме тому новина про перемогу нас водночас і приголомшила, і ощасливила. Адже завдяки цьому конкурсу ми отримаємо таке заповітне обладнання якого не вистачало для повноцінної роботи. Що передбачено проєктом молодіжний простір «Нове покоління» в рамках конкурсу інфраструктурних грантів від House of Europe?

1. Нове сучасне аудіообладнання для проведення кіноклубів, фестивалів, дискотек та інших молодіжних заходів в громаді.

2. Просто величезний проєкційний екран розміром 300х220 см для проведення тренінгів, презентацій, майстер-класів, воркшопів та кіноклубів. Тільки уявіть: екран розміром 3 м в ширину і 2,2 м в висоту!

3. Ноутбук для проведення тренінгів, навчань, кіноклубів, різноманітних заходів, фестивалів тощо.

4. 10 зручних крісло-мішків для облаштування комфортного простору навколо.

5. 18 офісних стільців для проведення культурно-масових заходів, навчань тощо.

6. Сучасний кухонний блок довжиною 2 м. Тільки уявіть: приходите в центр, холодного зимового вечора на збори якогось клубу, зайшли на кухню, зробили собі кави, підсмажили свіженький тост, або взяли з полиці свіженьке печиво і пішли розважатися. Хіба не супер?

7. Дві новеньких мобільні вішалки для одягу.

8. Фліпчарт для проведення заходів, тренінгів, майстер-класів.

9. Кольоровий принтер зі сканером. Дозволить друкувати сценарії, документи та навіть фотографії для молодіжного простору.

10. Ресепшин-стійка для адміністратора центру. Місце, де буде постійно перебувати майбутній працівник простору, реєструватиме відвідувачів та працюватиме з молоддю. 11. Побутова техніка для кухні: нова крапельна кавоварка та електрочайник. Ось таке чудове обладнання матиме молодіжний простір завдяки конкурсу інфраструктурних грантів від House of Europe.

Проте на цьому ми не зупиняємося і будемо працювати далі. Найближчим часом, як тільки завершиться карантин, центр буде розширено і зроблено на додатковій частині косметичний ремонт, завдяки допомозі меценатів. Ще одним дуже важливим елементом молодіжного простору є Інтернет. Це питання погодився вирішити Prosto.net. Вони надали нам безкоштовно радіоантену та виконають безкоштовне встановлення мережі. За кошти меценатів було придбано потужний WiFiроутер, завдяки якому після підключення мережі будь-хто зможе абсолютно безкоштовно користуватися послугами швидкісного Інтернет-зв’язку. Продовженням цьому стала краундфандингова кампанія, яку ми запустили минулого місяця на платформі MOLA-MOLA. Там ми хочемо зібрати кошти на новий проєктор для молодіжного простору та на організаційний розвиток Все це і не тільки буде після завершення карантину! А поки сидимо вдома, рятуємо життя і зберігаємо спокій.

Денис РЄЗНІК, голова ГО «Час діяти разом», координатор молодіжного простору «Нове покоління», с-ще Новопокровка


22 перегляди0 коментарів