• Olena Reynat

Обличчя сучасної школи

Візит до Солонянського ліцею Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля і дружини Президента Олени Зеленської

Відтоді, як Солонянська середня школа після проведеного ремонту змінила свій зовнішній і внутрішній вигляд, вона отримала статус опорного навчального закладу місцевої територіальної громади. І одним з пріоритетних напрямків обрала роботу інклюзивно-ресурсного центру, надання вихованцям сучасної stem-освіти.

Новизна задумів завжди викликає підвищений інтерес у керівників держави. Минулого тижня навчальний заклад відвідали Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та дружина президента Олена Зеленська. Вони ознайомилися з роботою STEM-лабораторії та інклюзивного центру.


«Науково-технічні й інженерні спеціальності сьогодні мають підвищений попит. Тож минулого року наш уряд схвалив концепцію розвитку STEM-освіти, адже це дасть можливість створити основу для професій майбутнього. Добре, що є такі освітні заклади, які впроваджують інноваційні технології у навчальний процес», - сказав Шмигаль.

Цей напрямок освіти – ціла низка чи послідовність курсів або програм навчання, які готують учнів до успішного працевлаштування, освіти після школи або для того й іншого, вимагають різних і більш технічно складних навичок. Зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять, говориться у постанові уряду.