• Olena Reynat

Ой на Івана, та й на Купала…

Гучно й креативно святкували цього року Купала в селі Василівка Солонянської територіальної громади. Організаторами дійства стала місцева селищна рада. Інсталяція «Купала Fest», карта з локацією фестивалю, дитячі розважальні зони, частування стравами, виставки творчих робіт народних майстрів, Купальське вогнище, розваги на будь-який смак – ось головні моменти цього свята, яке так подобається селянам.

Відкрив фестиваль голова Солонянської селищної ради Михайло Копейко, який привітав усіх присутніх та побажав гарного відпочинку.


Окремої уваги заслуговує концертна програма заходу, яка поєднувала в собі пісні, танці, гімнастичні та пісенно-хореографічні композиції, сольний виступ саксофоніста та різних вокальних ансамблів. Дуже тішить, що сьогодні є активною і небайдужою до життя громади молодь, яка вражає своїми талантами, креативністю. Дуже цікавими і справді крутими виглядали виступи від Молодіжної ради Солонянської селищної територіальної громади та захопливі хореографічні композиції від колективів «ЕПАТАЖ» і «ВЕСЕЛКА».

Неймовірні за красою вінки, які представили дівчата в конкурсі на «Кращий купальський вінок», були настільки яскравими і різноманітними, що журі доклало великих зусиль, аби визначитися з трьома найкращими. Переможців було нагороджено грамотами та подарунками.