Ото був феєрверк!


У новорічну ніч весела компанія, неабияк накльоцавшись за святковим столом, вирішила вийти на вулицю і запустити у небо хлопавки і ракети. Серед усього різноманіття феєрверків була одна «супер-ракета», яка повинна злітати у висоту до 30 метрів над землею.


Спочатку висадили в повітря все, що було припасено з піротехніки. А на кінець залишили отой ласий шматок дійства. Обережно підпалили гніт, відійшли на належну відстань. Начебто все добре. Але чи то корпус гаківниці нахилився, чи воно так і повинно бути. Тільки ракета полетіла за зигзагоподібною траєкторією і потрапила точнісінько… на балкон сусіднього будинку! Але і це ще не все. Там двері виявилися чомусь відкритими, тож снаряд зненацька залетів до самої квартири!

Упродовж кількох хвилин притихла компанія спостерігала, як мешканці квартири «танцювали» по кімнаті різні ритуальні танці, аж поки ракета нарешті не вибухнула!

Правильно кажуть: немає нічого кращого, аніж петарда в салаті олів’є!

Хто в ліс, а хто по дрова

Похолодало. Попереду вже маячать і новорічні свята. Господар частіше почав розпалювати дрова в печі, щоб зекономити на газі. І несподівано помітив, що хтось йому в цій справі допомагає. Потихеньку відбирає полінця скраєчку купи.

Воно можна б собаку відв’язувати, аби поночі бігала. Тільки небезпечно, ще покусає когось.