• Olena Reynat

Охоронці природи

Новопокровський мисливський коллектив на чолі з головою первинної організації Матяж Віктором Леонідовичем вітає усі мисливські колективи Солонянського району із 100-річним ювілеєм організації! Сто років тому на Всеукраїнському з’їзді, який відбувся у Харкові, розпочала свою історію Всеукраїнська спілка мисливців та рибалок. Саме з такою назвою товариство зробило свої перші кроки. Сьогодні, досягнувши свого вікового ювілею, воно залишається найбільшою і найчисленнішою мисливською організацією України.


За свою 100–річну історію Українське товариство мисливців і рибалок на ділі довело свою життєздатність і право бути в перших рядах охоронців природи, примноження мисливської іхтіофауни. Ця вагома дата не обійшла стороною і Солонянщину. 7 серпня відзначаємо 100-річчя створення Солонянської організації Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР). У цей святковий день хочемо побажати процвітання і довгих-довгих років діяльності,


Бажаємо кожному здоров’я, добра, мисливської та рибальської вдачі.

Нехай обрана діяльність приносить радість і задоволення!

Також вітаємо Вас з початком сезону полювання в мисливських угіддях системи Українського товариства мисливців і рибалок, який розпочинається .


20 переглядів0 коментарів