Пляжний волейбол

Цей вид спорту користується великою популярністю в світі. Ось і на Дніпропетровщині змагання проводяться вже не вперше. Нинішнього року вони входять у залік обласних сільських спортивних ігор та присвячені 70-річчю ВФСТ «Колос».

Чемпіонат пройшов на мальовничому острові посередині річки Самари, що в місті Новомосковську. Непросто показати волейбольну техніку на піщаних майданчиках, які через палюче літнє сонце обпікають підошви ніг. Але всі учасники змагалися мужньо.

Успішно виступили в турнірі солонянські дівчата Ангеліна Панасенко та Фаїна Шинкевич. Вони посіли 5-е місце у загальному заліку серед 22 сільських районів області. Наші волейболістки дуже успішно діяли на старті змагань. Приміром, суперницям з Юріївського району взагалі ніяких шансів не залишили – 15:3 та 15:4. Але майбутньому другому призеру чемпіонату, команді Новомосковськонго району, поступилися – 0:2. І це не дозволило пробитися до числа призерів.

«Наступного року зможемо виступити не гірше», - висловлюють оптимізм дівчата. Що ж, так тримати!

Бомбардири

в ударі

Через травму руки кілька матчів поспіль пропустив нападаючий «Трої» (с.Тритузне) Амір Намазов. Але у Святовасилівці проти місцевого «Торпедо» він вийшов у стартовому складі команди і відзначився новим «хет-триком». Крім нього по два м’ячі забили також Боровиков Сергій і Виговський Кирило. Чергова перемога «Трої» з рахунком 7:2. Команда є лідером чемпіонату.

А ось у господарів в цьому матчі відзначилися Тіора Артем та Терещенко Євгеній.

Важливу зустріч на своєму полі програла «Юність» (с.Безбородькове). Влучного удару Євгенія Марчука виявилося недостатньо для перемоги. Бо «Дніпро» (с.Башмачка) забив аж три м’ячі – двічі Іван Лісічкін та один раз Віктор Платонов.

Зміцнив своє лідируюче становище «Меркурій» (с.Миропіль), який вдома переміг «Вікторію» (с.Широке) – 4:1. Тут вдало діяли Шипша Олександр та Нікітчук Ярослав, які забили по два м’ячі. У гостей гол престижу провів Євгеній Колосов.

І нарешті «Старт» (с-ще Новопокровка) переміг «Олімпік» (с.Аполлонівка) – 2:1. Гостям допомогла влучність Олексія Грошина та автогол гостей у свої ворота. А ще в «Олімпіку», вже по справжньому, відзначився В.Одинцов.

Турнірне становище команд після проведених ігор має такий вигляд:

Серед бомбардирів попереду С.Вірко («Темп») та А.Намазов («Троя») з 6 м’ячами. П’ять голів забив Є.Марчук («Юність»), по чотири влучних удари мають на своєму рахунку Д.Терешкевич («Юність»), А.Пімонов («Дніпро»), Б.Шмигельський («Темп»), О.Трошин («Старт»), О.Шипша («Меркурій). Облік активності бомбардирів ведемо невипадково. Голи прикрашають наш сільський футбол. Ось чому уболівальники повинні знати імена кращих голеадорів чемпіонату.

Наступної неділі, 26 липня, у черговому турі зустрінуться «Вікторія» - «Старт», «Дніпро» - «Меркурій», «Троя» - «Юність», «Темп» - «Торпедо».5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі