• Olena Reynat

Покликав неспокій у дорогу

Весна. Турбот вистачає по домашньому господарству. Але душа і серце завжди лежить до наших воїнів-захисників, які мужньо тримають оборону з ворогом, завдаючи їм численних втрат. Допомагає хлопцям у цьому і наша підтримка. Хочеться повезти їм на передову гостинця смачного, щоб пригадали домашній затишок, відчули запахи рідної сім’ї. Все те, заради чого вони ризикують не лише своїм здоров’ям, а нерідко й життям.

Остання поїздка відбулася до Миколаївської області. Там, у різних бойових частинах, служать немало наших земляків із Солонянської, Новопокровської, Святовасилівської громад. Перед цим робили їм телефонні дзвінки, запитували про потреби бійців на передовій.


І ось дорога. За кермом наші незамінні водії і волонтери водночас Юрій Сміюха, Роман Яцук. Добиратися до кінцевої точки маршруту непросто. Навігатор не працює, дорожні інформаційні таблички місцеві жителі про всяк випадок познімали. Це правильно. Допомагають краще зорієнтуватися в обстановці дзвінки по мобільному телефону до знайомих хлопців. Вони, що називається, нас ведуть у потрібному напрямку.

А вантаж немалий – близько чотирьох тонн різноманітних продуктів харчування. В машині овочі, консервація. Цього разу вдалося зібрати від небайдужих людей багато м’яса, яке умілі господині переробили у смачні й поживні речі. Значну частину свинини затушкували в банки, кращі шматки сала засолили, решту перетопили у поживний смалець, шкварки. Насмажили багато смачних котлет.

Велика кількість м’ясопродуктів надійшла з Новопокровки, пів свині – з Привільного, м’ясного фаршу наготували і передали з села Миколаївки Дніпровського району. А вже мої давні подруги Сусік Ніна, Шеремет Вікторія поралися біля плити. В Березнуватівці нашими справами опікується добра господиня Куктенко Раїса. Неспокійну вдачу має Широчанський сільський староста Гурін Володимир. А ще активісти села Святовасилівки.

І знову перебираю у пам’яті вантаж: крупи, макаронні вироби, яйця, сир, бринза. Далі знову овочі – картопля, капуста, морква, цибуля, різна весняна зелень. Знову ж таки небайдужі люди допомогли грошима. На них закупили хлопцям цигарки, шкарпетки, необхідні ліки, які можуть знадобитися у будь-який момент.

Скільки маємо добрих, чуйних людей. Вони допомагають у волонтерській справі, але прохають не називати імен. Мовляв, про все скажемо після перемоги. Що ж, хочеться вірити, що недовго вже залишилося. І ми пройдемо цей непростий шлях разом.

Слава Україні!

35 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі