Про сучасні сервіси ПФУ: Електронна трудова книжка

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України кожна застрахована особа може мати свій особистий електронний кабінет, за допомогою якого є можливість користуватися електронними сервісами.


Одним із таких сервісів є сучасний сервіс «Електронна трудова книжка», який виконує одразу кілька функцій: збереження інформації та неможливість пошкодження чи подальшої фальсифікації будь-яких даних або внесення недостовірних відомостей в паперову трудову книжку

В «Електронній трудовій книжці» інформація відображається про всі трудові відносини працівника, за даними звітних відомостей роботодавця, та міститься інформація про сплачені страхові внески з 1998-1999 років.

Для того, щоб інформацію про трудову діяльність до 1998-1999 років, було внесено в електронний варіант трудової книжки застрахованим особам або роботодавцям необхідно подати дану інформацію до вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України у вигляді сканованих копій паперових документів.

Процес оцифрування та атрибутування документів, таких як трудова книжка чи інших документів про стаж, можна спростити, якщо подати їх заздалегідь, а саме надіславши для опрацювання скановані копії документів за допомогою сервісу «Надання скан-копії трудової книжки». Зробити це можна незалежно від часу виходу на пенсію, послуга доступна для всіх користувачів, які авторизувалися на вебпорталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Даний зручний сервіс дає змогу у разі втрати паперової трудової книжки не витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі.

На основі відомостей з електронної трудової книжки можна користуватися іншими послугами, наприклад новим сервісом для майбутніх пенсіонерів «Автоматичне призначення пенсії». Вебпортал Пенсійного фонду України постійно оновлюється та розширює перелік послуг, які надаються в електронному вигляді, що робить систему призначення пенсії більш відкритою та доступною.

Шановні мешканці громади! Користуйтеся електронними сервісами Пенсійного фонду України, економте свій час та бережіть здоров’я.

Віра ПІДОДВІРНА,

начальник відділу

обслуговування громадян № 6

(сервісний центр)

управління обслуговування громадян

ГУ ПФУ в Дніпропетровській області

6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі